REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Kovo 8 d. 11:32

Mažeikių rajone siaučia pūga – eismo sąlygos sudėtingos

Mažeikiai

Etaplius.ltŠaltinis: Mažeikių rajono savivaldybės inf.


261136

Dėl įsisiautėjusios pūgos rajone susidarė sudėtingos eismo sąlygos. Keliuose ir gatvėse dirba kelių priežiūros mechanizmai, tačiau dėl snygio ir pustymo kelių dangos greitai vėl padengiamos nauju sniego sluoksniu, todėl vienu metu visko nuvalyti nespėjama. Pirmiausia valomi ir barstomi judriausi keliai ir gatvės, pagrindiniai pėsčiųjų takai. Toliau prioritetine tvarka prižiūrimi mažėjančio intensyvumo keliai.

Mažeikių miesto gatves, sankryžas, autobusų stovėjimo aikšteles, šaligatvius, seniūnijoms priklausančius kelius, miestelių, gyvenviečių teritorijas valo ir barsto UAB „Raguvilė“. Bendrovė taip pat rūpinasi miesto parkų ir skverų takais.

Dalis rajono kelių bei gatvių – per 350 km, iš jų mieste per 12 km gatvių: Algirdo g., Skuodo g., Laisvės g. dalis nuo Algirdo g. link Ežerės, Viekšnių ir Laižuvos g. Laisvės g. dalis nuo Laižuvos g. iki Viekšnių g., Žemaitijos g. dalis nuo Viekšnių g. iki Sedos g., Sedos g. dalis nuo Žemaitijos g. link Tirkšlių ir viadukas virš geležinkelio Algirdo g. – priklauso Lietuvos automobilių kelių direkcijai (LAKD), kuri ir rūpinasi jų priežiūra. Darbus atlieka AB „Kelių priežiūra“.

Apie sudėtingas eismo sąlygas keliuose ir gatvėse, takuose galima pranešti:

  • LAKD trumpuoju telefono numeriu 1871 arba tel. +370 5 232 9600, mob. +370 615 49 300
  • UAB „Raguvilė“ – tel. +370 668 34 051

Savivaldybei priklausantys keliai šiandien valomi nuo 3.00 val. Pagrindiniai keliai ir gatvės, šaligatviai pagal su įmonėmis sudarytas sutartis turi būti nuvalyti nustojus snigti per 2–4 val.

Kad valymas vyktų saugiai ir efektyviai, nebūtų kliudomi automobiliai, vairuotojų prašoma praleisti kelių priežiūros transportą, automobilius pastatyti taip, kad šie netrukdytų valymo bei barstymo technikai.

Gyventojų prašoma supratingumo – būkime kantrūs ir atsargūs, atsižvelkime į kelių būklę ir meteorologines sąlygas, rinkimės saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį, įvertinkime stabdymo kelią. Susilaikykime nuo nebūtinų kelionių.


Foto galerija:
REDAKCIJA REKOMENDUOJA