REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Gatvė2024 m. Kovo 8 d. 15:11

Mažeikių rajone pradedami tvarkyti keliai ir gatvės su žvyro danga

Mažeikiai

Etaplius.ltŠaltinis: Mažeikių raj. savivaldybės inf.


294406

Mažeikių rajone, atšilus orui ir pradžiūvus keliams, pradėti greideriuoti po žiemos prastos būklės esantys vietinės reikšmės keliai ir gatvės su žvyro danga. Minusinė oro temperatūra naktimis ir drėgmė dar trukdo vykdyti šiuos priežiūros darbus, tačiau dauguma Mažeikių gatvių nugreideriuota, kaimiškosiose seniūnijose šie darbai taip pat vykdomi.

Iš viso rajone yra 848,1 km vietinės reikšmės kelių su žvyro danga (viešieji keliai – 726,8 km, vidaus keliai – 121,3 km), iš jų Mažeikių mieste apie 21,8 km. Darbus atlieka rangovas – UAB „Telšių keliai“.

Reivyčių seniūnijoje nugreideriuotos gatvės Reivyčių k., toliau darbai vykdomi kituose seniūnijos kaimuose. Šerkšnėnų seniūnijoje nugreideriuotos pagrindinės gatvės Žemalės, Šerkšnėnų, Rubikų, Ketūnų kaimuose, Račių kelias. Sedos seniūnijoje – Kalnijų, Užežerės kaimų, Sedos gatvės. Šiuo metu dėl nepalankių oro sąlygų – minusinės oro temperatūros naktimis ir vietomis išlikusio įšalo bei drėgmės – greideriavimo darbai sustabdyti.

Iki kovo 1 d. vykdyta ir Mažeikių miesto gatvių su asfaltbetonio danga priežiūra – išdaužų užtaisymas šaltu asfaltbetonio mišiniu. Darbus atliko rangovas UAB „Telšių keliai“.REDAKCIJA REKOMENDUOJA