REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Verslas2024 m. Kovo 1 d. 12:54

„Maxima“ skelbia, kaip dirbs ilgąjį Velykų savaitgalį

Lietuva

Etaplius.LTŠaltinis: ELTA


293643

Jau ketvirtus metus iš eilės pirmąją Šv. Velykų dieną daugiau nei 8 tūkst. „Maximos“ parduotuvių darbuotojų nedirbs – šventinį sekmadienį jie praleis su artimaisiais.

„Mums ypač svarbu, kad visi įmonės darbuotojai turėtų galimybę per Velykas būti su savo artimaisiais ir švęsti gražiausią pavasario šventę. Pirkėjams norime priminti šventinius apsipirkimus planuoti iš anksto, nes tai padeda ne tik sumažinti prieššventinį nerimą, bet ir sutaupyti – visą kovo mėnesį užtikrinsime nuolatinius mažos kainos pasiūlymus kone visoms prekių grupėms – nuo maisto produktų iki velykinių dekoracijų ar kiaušinių dažų“, – pranešime sakė prekybos tinklo „Maxima“ Komunikacijos ir korporatyvinių ryšių departamento direktorė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.

Prekybos tinklas „Maxima“ šiomis dienomis rekomenduoja rinktis mažiau aktyvias parduotuvių darbo valandas ir apsipirkti tuomet, kai pirkėjų srautai yra mažesni.

Pernai metais didžiausias lankytojų srautas parduotuves užplūdo Didįjį penktadienį per pietus – pats apsipirkimo pikas parduotuvėse fiksuotas apie 12 val. ryto. Tad jei paskutinę minutę pritrūkote svarbių ingredientų, apsipirkimus planuokite iki 10 val. ryto arba vakare po 19 val., kuomet pirkėjų srautai ima mažėti.

„Maxima“ primena, jog Velykų išvakarėse ir antrąją Šv. Velykų dieną visos tinklo parduotuvės dirbs įprastu laiku.REDAKCIJA REKOMENDUOJA