REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Sportas2024 m. Kovo 13 d. 15:29

Marijampolės savivaldybėje – susitikimas su olimpiete ir jos treneriu

Marijampolė

Marijampolės savivaldybės nuotr.

EtapliusŠaltinis: Marijampolės savivaldybė


294711

Šiandien, kovo 13 d., Marijampolės savivaldybėje apsilankė Marijampolės sporto centro auklėtinė Viktorija Andrulytė, kuri Europos buriavimo čiampionate laimėjo sidabro medalį ILCA 6 jachtų klasėje ir iškovojo kelialapį į Paryžiaus olimpines žaidynes bei jos treneris Linas Eidukevičius, kuris 2019 metais buvo pripažintas geriausiu Lietuvos buriavimo treneriu.

Į susitikimą sportininkę pakvietė Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, vicemeras Artūras Visockis, Savivaldybės tarybos nariai Darius Kemeraitis ir Alvydas Kirkliauskas, Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Nerijus Mašalaitis bei Marijampolės sporto centro direktorius Karolis Bauža.

Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda nuoširdžiai džiaugėsi susitikdamas su olimpiete ir jos treneriu: „Didžiulė garbė susitikti ir smagu, kad užsimezgė Marijampolės ryšys su jumis ir esate dalis mūsų organizacijos bei garsinate mūsų savivaldybės bei Marijampolės sporto centro vardą. Tikiuosi, kad šis jūsų pasiekimas taps geruoju pavyzdžiu jaunajai kartai, įrodančiu, kad sunkiu darbu, ryžtu ir pasitikėjimu savimi galima pasiekti didžiules aukštumas. Linkiu didžiausios sėkmės ir geriausių rezultatų olimpinėse žaidynėse.“

Europos ILCA klasių buriavimo čempionate džiaugsmą dėl olimpinio kelialapio Lietuvos sportininkei dar labiau pasaldino iškovotas žemyno vicečempionės titulas. Šioje jachtų klasėje buvo kovojama dėl dviejų olimpinių kelialapių ir tik dvi sportininkės, neturinčios bilieto į Paryžių, pateko į medalių lenktynes.

Sportininkė susitikimo metu pasidalino įspūdžiais iš vasario mėnesį vykusio Europos buriavimo čempionato, supažindino su savo sporto šakos specifika bei įvardino dažniausiai kylančius iššūkius. Kalbėjo apie Marselyje vyksiančios olimpiados lūkesčius, pasiruošimą bei sau keliamus tikslus.

Viktorijos treneris Linas Eidukevičius pripažintas kaip vienas geriausių Lietuvos buriavimo trenerių, o jo vadovaujama auklėtinė tik įrodo, kad Lietuva turi talentingų sportininkų, kurie gali konkuruoti ir triumfuoti tarptautinėje arenoje.REDAKCIJA REKOMENDUOJA