REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2024 m. Vasario 7 d. 09:11

Marijampolės kriminalistai operacijos metu sulaikė labai didelį kiekį psichotropinės medžiagos

Marijampolė

Marijampolės AVPK nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Marijampolės apskties VPK


291260

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai surengė operaciją, nukreiptą prieš neteisėtą disponavimą labai dideliais kiekiais psichotropinių medžiagų.

Operacijos metu buvo sustabdytas patikrinti lengvasis automobilis "Opel", kurio keleivis gabeno paketą su tabletėmis, kuriose buvo galimai labai didelis kiekis (virš 1000 vienetų) psichotropinės medžiagos MDMA. Asmuo buvo sulaikytas, o jo gyvenamojoje vietoje atliktos kratos metu rasta narkotinių bei psichotropinių medžiagų: kanapių ir MDMA tablečių.

Operacijos metu glaudžiai bendradarbiauta su Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnais bei su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos specialiosios paskirties skyriumi. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 260 str. 3 d. Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.REDAKCIJA REKOMENDUOJA