REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2024 m. Vasario 28 d. 10:59

Marijampolės kriminalistai iš nelegalios apyvartos išėmė 1 kilogramą narkotinių medžiagų

Kazlų Rūda

Marijampolės apskrities VPK nuotr.

EtapliusŠaltinis: Marijampolės apskrities VPK


293348

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai kartu su Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kazlų Rūdos policijos komisariato pareigūnais surengė sulaikymo operaciją nukreiptą prieš narkotinių medžiagų prekybą bei jų tiekimą į Marijampolės apskritį.

Operacijos metu, Kauno mieste buvo sulaikytas narkotines medžiagas platinęs asmuo bei iš jo narkotines medžiagas įgijęs vyriškis. Iš viso operacijos metu kriminalistai atlikdami kratas bei kitus procesinius veiksmus iš nelegalios apyvartos išėmė 1 kilogramą narkotinės medžiagos – kanapių.

Abu asmenys buvo pristatyti į Marijampolės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą. Teismo sprendimu, narkotinių medžiagų platintojui paskirta griežčiausia kardomoji priemonė- suėmimas dvejiems mėnesiams. Dėl įvykio atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 260 str. 2 d. Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūmaos Marijampolės apylinkės prokuratūra.


Foto galerija:
REDAKCIJA REKOMENDUOJA