Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3
ETAPLIUS - Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato ataskaitinis susirinkimas
REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Vasario 29 d. 18:40

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato ataskaitinis susirinkimas

Marijampolė

Marijampolės savivaldybės nuotr.

EtapliusŠaltinis: Marijampolės savivaldybė


293563

Šiandien įvyko kasmetinis Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato ataskaitinis susirinkimas, kuriame buvo pristatyti praėjusių metų Marijampolės apskrities policijos pasiekti veiklos rezultatai.

Renginyje dalyvavo Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, vicemeras Valdas Tumelis, LR Seimo narys Andrius Vyšniauskas, Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas Saulius Tamulevičius, Kauno apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Rimas Bradūnas, Kauno apygardos prokuratūros Marijampolės apylinkės prokuratūros vyriausiasis prokuroras Arūnas Žukauskas, Kauno apygardos prokuratūros Marijampolės apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotoja Vilma Sakalauskienė, Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko pavaduotojas Giedrius Litvinas, Marijampolės kalėjimo Saugumo valdymo skyriaus viršininkas Gediminas Jarašius, Lietuvos probacijos tarnybos Kauno regiono skyriaus viršininkė Aistė Pušinaitytė, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Kybartų pasienio užkardos vadas Darius Mekšraitis, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Varėnos pasienio rinktinės vado pavaduotojas Egidijus Pupšys, Suvalkijos šaulių 4-osios rinktinės vado pavaduotoja Vytė Kazelytė, Marijampolės apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vyresnioji patarėja Rūta Šaučiūnienė, Marijampolės apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus patarėjas Vaidas Zabilevičius ir kiti struktūrinių padalinių vadovai ir specialistai.

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Harimantas Poškevičius teigė jog praėjusiųjų metų pasiekti rezultatai nuteikia viltingai ir optimistiškai, kadangi pastebima, jog nusikaltimų mastas kiekvienais metais mažėja, o visuomenės pasitikėjimas policija didėja. „Marijampolės apskr. VPK aptarnaujamos teritorijos gyventojų saugumo jausmas siekia 91 proc. ir tai rodo, jog gyventojai jaučiasi saugiai mūsų apskrityje ir, pastebėję nelegaliai vykdomas veiklas, nedvejoja ir informuoja policijos pareigūnus. Sunkių nusikalstamų veikų išaiškinimo rodiklis Marijampolės apskr. taip pat yra itin aukštas – daugiau nei 70 procentų“, – sakė komisariato vadovas.

Komisariato viršininkas taip pat pasidžiaugė, kad 2023 metais mūsų pareigūnai yra pripažinti vieni geriausių respublikoje, taip pat tradiciškai policijos pareigūnai dalyvauja įvairiuose konkursuose, kurie skatina policijos pareigūnų darbo našumą. Galima paminėti tokius konkursus, kaip: „Geriausia Lietuvos policijos komanda“, „Metų seklys“, „Sadeckio konkursas“, kuriuose visada Marijampolės regiono pareigūnai patenka tarp 4 geriausių Respublikos policijos komandų, o šiais metais konkurse „Metų seklys“ iškovojo II vietą. Šios ir panašios veiklos skatina pareigūnų darbo etikos tobulinimą, darbo produktyvumą ir reprezentuoja mūsų apskritį visoje Lietuvoje.

„Džiaugiuosi glaudžiu savivaldybės administracijos ir policijos bendradarbiavimu, aktyviu pareigūnų bendruomenės įsitraukimu į visuomenines veiklas ir dėkoju už visokeriopą pagalbą. Didžiuojuosi, kad mūsų VPK yra tarp pirmaujančių visoje šalyje, ir tikiuosi, kad kiekvienais metais nustatytus veiklos rezultatus ne tik pasieksite, bet ir viršysite. Stebint vandalizmo, viešosios infrastruktūros sugadinimo ir kitų nusikalstamos veikos atvejų išaiškinimo rezultatus, galima teigti, kad turime sėkmingą tarpusavio bendradarbiavimą. Tikiuosi, taip bus ir ateityje. Linkiu, kad esami iššūkiai toliau būtų sėkmingai sprendžiami, kad visus pareigūnus lydėtų sveikata ir bendruomenės palaikymas“, – sakė ataskaitiniame policijos renginyje dalyvavęs Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda.

Komisariato padalinių vadovai pateikė svarbiausius savo padalinių vykdomos veiklos pasiekimus ir supažindino su 2023 metų veiklos rezultatais, kurie apėmė ne tik apskrities bei Lietuvos, bet ir tarptautinius nusikaltimų išaiškinimus. Pasibaigus ataskaitos pristatymui, komisariato viršininkas H. Poškevičius dėkojo kartu dėl saugesnės Marijampolės dirbantiems policijos pareigūnams, kolegoms iš kitų institucijų ir Marijampolės savivaldybės vadovams už tvirtą bendradarbiavimą ir bendrą siekį – kad čia gyvenantys žmonės jaustųsi saugūs ir ramūs.


Foto galerija:
REDAKCIJA REKOMENDUOJA