REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Grožis2023 m. Kovo 14 d. 14:19

Mados ir grožio mugė „Design for life“ Šiauliuose su itin dideliu asortimentu!

Šiauliai

EtapliusŠaltinis: Etaplius.LT


261644

Kovo 26 dieną, sekmadienį, „Šiaulių arenoje“ vyks mados ir grožio mugė „Design for life”. Tai mugių ciklo, aplankysiančio didžiausius Lietuvos miestus bei arenas, dalis.

Anot organizatorių, mados ir grožio mugės lankytojus Šiauliuose pasitiks ne tik lietuviškų prekių ženklų kūrėjai, pristatysiantys naujausias pavasario bei artėjančios vasaros kolekcijos, bet ir specialūs pasiūlymai.

„Lietuvoje turime išties daug talentingų žmonių, pasižyminčių išskirtiniu stiliaus pojūčiu, vertinančių kokybę bei natūralumą. Lietuvių kūrėjų asortimentas vis dažniau savo vietą atranda ir užsienio rinkose. Todėl džiaugiamės galėdami jų gaminius pristatyti ir Lietuvos žmonėms,“ – teigia Andrius Kazlauskas, UAB „Festivus“ direktorius.

Anot jo, mugė „Design for life“ šį kartą suburs per 90 išskirtine kokybe garsėjančių prekių ženklų atstovų. Tad mugės lankytojai turės išskirtinę galimybę rinktis iš itin plataus naujausių aprangos, aksesuarų, papuošalų kolekcijų.

Savo asortimentą siūlys ir gausus būrys grožio prekių ekspertų, padėsiančių išsirinkti labiausiai klientų poreikius atitinkančias prekes. Neliks užmiršti ir vaikai – jiems gaminius siūlo ne vienas mugėje dalyvausiantis prekės ženklas, itin didelį dėmesį skiriantis patogiems, judesių nevaržantiems drabužiams kurti.

Tuo tarpu mados ir grožio mugės lankytojai, išsiilgę šilumos ir jaukumo namuose, galės atrasti ir namams skirtą asortimentą – tuo rūpinasi rankų darbo pledus ir aksesuarus iš vilnos kuriantys, rankų darbo žvakes bei natūralius namų kvapus gaminantys prekių ženklai.

„Lietuvių kūrėjai savo asortimentą dažniausiai pristato internete – tinklalapiuose arba socialinėje erdvėje. Ne kiekvienas iš jų turi fizines parduotuves, tad mugės sukuria išskirtinę galimybę ne tik gyvai susipažinti su populiarių prekių ženklų kūrėjais, išgirsti jų patarimų stiliaus klausimais, bet ir vietoje pasimatuoti patikusius drabužius, atrasti naujus, dar nebandytus aprangos ar aksesuarų derinius,“ – teigia A. Kazlauskas.


Mados ir grožio mugė „Design for life“ Šiauliuose lankytojų lauks kovo 26 dieną, „Šiaulių arenoje“, nuo 10 iki 17 valandos. Įėjimas į mugę – nemokamas.

Sekite naujienas „facebook“: https://fb.me/e/2zjQH4UQL

ReklamaREDAKCIJA REKOMENDUOJA