REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2024 m. Birželio 20 d. 10:39

M. Navickienė sureagavo į G. Nausėdos komentarą dėl politinės ateities: iš prezidento nesinorėtų dvigubų standartų

Lietuva

Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

Benas BrunalasŠaltinis: ELTA


305731

Buvusi ministrė Monika Navickienė sako, kad prezidentas, užsiminęs, jog politikės vietoje rudenį nebepretenduotų į Seimą, taiko dvigubus standartus.

„Aš gerbiu prezidento nuomonę. Ko nesinorėtų iš prezidento, tai dvigubų standartų. Sprendimą dėl savo politinės ateities priimsiu asmeniškai, pasitarusi su savo politine bendruomene“, – žurnalistams Seime sakė buvusi socialinės apsaugos ir darbo ministrė.

Ką konkrečiai turėjo omenyje, užsiminusi apie dvigubus standartus, politikė nepatikslino.

„Visiems standartas turi būti vienodas“, – pridūrė ji.

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pareiškė, kad M. Navickienės vietoje nedalyvautų rudenį vyksiančiuose Seimo rinkimuose.

„Tai spręsti jai. Aš tik galiu pasakyti, kaip aš daryčiau – aš nedalyvaučiau. Jeigu norisi likti politikoje, galbūt tai daryčiau po tam tikro laikotarpio, be abejo, supratęs, pripažinęs klaidas ir galbūt savo veikla parodęs, kad stengiuosi tas klaidas ištaisyti“, – LRT televizijai teigė G. Nausėda.

Kaip skelbta anksčiau, sekmadienį posėdžiavusi Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų sąjungos (TS-LKD) partijos taryba patvirtino savo kandidatų į Seimą vienmandatėse apygardose sąrašą. Nors M. Navickienės pavardės šiame sąraše nebuvo, konservatorių pirmininkas Gabrielius Landsbergis tikino, kad ji galėtų dalyvauti rinkimuose.

ELTA primena, kad socialinės apsaugos ir darbo ministrė M. Navickienė nusprendė palikti postą tęsiantis skandalui dėl jos ir politikės sutuoktinio Mindaugo Navicko ryšių su įmone „Foxpay“, jos savininke Ieva Trinkūnaite ir verslininkės sugyventiniu, anksčiau už finansinius nusikaltimus kalėjusiu Vilhelmu Germanu.

Praėjusią savaitę prezidentas Gitanas Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Navickienės atleidimo. Pastaruoju metu politikė vadovavo tiek Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai (SADM), tiek laikinai ėjo švietimo ministrės pareigas.REDAKCIJA REKOMENDUOJA