PRAMOGOS
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Verslas2017 m. Birželio 9 d. 10:15

LVK apdovanojimuose - dėmesys socialinę atsakomybę auginančiam verslui

Vilnius

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt


6198

Vilniuje įvykusiame 36-ajame Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) kongrese įteikti LVK apdovanojimai. Konfederacijos prezidentas Valdas Sutkus teigia, kad tradiciniais tapę apdovanojimai - įrodymas, jog verslas yra neatsiejama visuomenės dalis, prisidedanti prie bendros gerovės.

„Pastebėti, kaip auga socialiai atsakingas verslas, jausti, kad yra žmonių, kuriems nuoširdžiai rūpi verslo ir visuomenės partnerystė ir kurie suvokia verslo teikiamą naudą, labai svarbu“, - sako V. Sutkus.

Prestižiškiausias apdovanojimas - „Partnerystės lyderio“ statulėlė - įteiktas Valstybės kontrolieriui (VK) Arūnui Dulkiui už Aukščiausiosios audito institucijos profesionalius sisteminius auditus ir išvadas, už indėlį savo rekomendacijomis, kompetencija ir pavyzdžiu skatinant visą viešąjį sektorių tobulėti ir vykdyti teigiamus valdymo pokyčius, didinant institucijų veiklos skaidrumą bei efektyvumą.

Atsiimdamas Lietuvos verslo „Oskaru“ vadinamą apdovanojimą Valstybės kontrolės vadovas A. Dulkys teigė, kad tai yra visos institucijos darbo įvertinimas.

„Šis apdovanojimas - viso aukščiausiosios audito institucijos kolektyvo pastangų tapti profesionaliu partneriu įvertinimas. Dėkoju savo komandai. Kiekvieno mūsų darbuotojo vizitinėje kortelėje yra ne tik žodis „kontrolė“, telefonų numeriai, adresas, bet ir žodžiai „Naudingi, Vertinami, Atpažįstami“, kurie viso kolektyvo dėka įgauna vis didesnę prasmę“, - kalbėjo A. Dulkys.

„Partnerystės lyderio“ apdovanojimas buvo įsteigtas 2001 metais. Lietuvos verslo konfederacija kasmet įvertina ir juo apdovanoja verslo ir valstybės partnerystei labiausiai nusipelniusius žmones. Šį apdovanojimą yra gavę Prezidentai Valdas Adamkus, Algirdas Mykolas Brazauskas, Prezidentė (tuomet Europos Sąjungos komisarė) Dalia Grybauskaitė ir kt. aukšti valstybės pareigūnai ir politikai.

„Socialiai atsakingo verslo“ kategorijoje LVK apdovanojimas šiemet skirtas „Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijai“ už visapusišką socialinės atsakomybės veiklą: indėlį į Klaipėdos miesto gerovę, dėmesį vaikų ir jaunimo užimtumui, bendruomenei, edukacinei-švietėjiškai veiklai bei turizmo skatinimui.

Garbingas „Verslo ambasadoriaus“ apdovanojimas paskirtas buvusiam Užsienio reikalų ministerijos išorinių ekonominių santykių departamento direktoriui, dabartiniam energetikos viceministrui Simonui Šatūnui. Jis pagerbtas už ilgametį diplomatinį darbą atstovaujant Lietuvos ekonominiams interesams, už Lietuvos ir užsienio verslo partnerystės bei investicijų skatinimą ir kitus nuopelnus.

Kongreso metu taip pat įteikti ir LVK „Garbės ženklai“. Šis apdovanojimas skirtas tiems, kurie aktyviai prisidėjo prie LVK veiklos, kūrė teigiamą konfederacijos įvaizdį Lietuvos verslo visuomenėje bei dalyvavo kuriant efektyvų bendradarbiavimą su valdžios institucijomis.