REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2018 m. Spalio 6 d. 16:28

LSDP kandidatas į Vilniaus merus - G. Paluckas

Vilnius

Alfa.lt nuotr.

Reporteris DovilėŠaltinis: Etaplius.lt


55386

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Vilniaus miesto skyrius kandidatu į Vilniaus mero postą nominavo LSDP pirmininką Gintautą Palucką.

Jo kandidatūrą slaptame balsavime palaikė absoliuti dauguma šeštadienį vykusios konferencijos dalyvių: 86 balsavo „už“, 9 „prieš“.

Prieš vidinius rinkimus pretenduoti į mero postą atsisakę partiečiai kalbėjo, kad socialdemokratai Vilniuje paruošė alternatyvą dešiniesiems ir G. Palucko kandidatūrą palaiko vieningai.

Apie kandidatavimą svarstęs Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys Marius Skarupskas pabrėžė: „Plejada dešiniųjų kandidatų nusipelno vieno stipraus kairiojo kandidato - G. Palucko“.

Pasak Seimo narės Rasos Budbergytės, partijos pirmininkas G. Paluckas yra puikus kandidatas į Vilniaus miesto merus ir labai tinkamas vesti partijos sąrašą į Vilniaus miesto tarybą.

G. Paluckas sakė, kad „miestas yra vardan vilniečių“ ir išdėstė ketinimus.

Pirmuoju savo, kaip miesto mero, dekretu G. Paluckas sakė perkelsiąs mero kabinetą iš 19 aukšto į pirmą savivaldybės dangoraižio aukštą.

„Pirmiausia pakeisiu požiūrį: meras nėra brangakmenis karūnos viršuje - jis turi būti lakmusas, kaip gerai miesto įmonės, įstaigos ir institucijos tarnauja vilniečiams. O kabineto nuleidimas iš bokšto į tikrovę galėtų būti daugiau negu simboliškas gestas“, - sakė G. Paluckas.

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA