REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2022 m. Spalio 12 d. 14:26

„Lonas“ Kalėdines dovanas skiria Ukrainai

Anykščiai

Anyksta.lt nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Anyksta.lt


248418

Jakučių šeimos įmonė „Lonas“ šiemet prieš šventes nusprendė sveikinti ne savo kolektyvą ir verslo partnerius, o padėti Ukrainos žmonėms.

„Šiemet partnerių verslo dovanos bus kitokios. Vietoj kasmetinių saldainių, riešutų, kalėdinių vynų ir kitų įmonės dovanų, kurioms išleidžiama solidžios sumos, nusprendėme susilaikyti.

Ar pastebėjote, kad šventiniu laikotarpiu kartais aplanko jausmas, jog visko turim ir niekas nebedžiugina? Ir kai kurios dovanos yra tiesiog mandagumo dovanos arba tikra „tuštybių mugė“.

Šiemet partneriams padovanosim šypseną, tvirtą rankos paspaudimą ir žinutę, kad jie gali jaustis prisidėję prie kažko didingesnio. Prie paramos Lietuvos Raudonasis Kryžius / Lithuanian Red Cross, kurie perduos ją tiems, kam to dabar labiausiai reikia. Šiltos anklodės nuo Lonas / LONAS Latvija / LONAS Eesti ir visos LONAS Group Ukrainos žmonėms! Ant kiekvienos dėžės mūsų kolektyvo palinkėjimai ir šiltos mintys. Manau tai yra kur kas prasmingiau nei kalėdinis vynas šiais metais.

P. S. Jei jūsų įmonė vis dar blaškosi kokios bus dovanos – gal tai bus geroji praktika.

„Kartu mes stipresni“, – feisbuke rašė „Lonas“ vadovas Domas Jakutis. Priminsime, jog „Lono“ įkūrėjas, D. Jakučio tėtis Kazimieras Jakutis gyvena Anykščiuose.REDAKCIJA REKOMENDUOJA