REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kultūra2023 m. Kovo 10 d. 14:02

Muzikos kolektyvus subūrė „Lietuviškos dainos sąspietis“

Šiauliai

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


261366

Artėjant Kovo 11-ajai, Šiaulių universitetinė gimnazija jau trečiąjį kartą sukvietė miesto chorus ir muzikos kolektyvus į lietuviškos dainos sąspietį.

Šįkart gimnazijos kiemelyje susirinkęs gausus būrys jaunuolių atliko tris dainas – „Esam kartu“, „Tu Lietuva“ ir „Žemėj Lietuvos“.

„Labai džiaugiamės, kad jau trečiąjį kartą lietuviškos dainos sąspietis nuskambėjo čia – Šiaulių universitetinės gimnazijos kiemelyje, kur susirinko net iš vienuolikos miesto mokyklų chorai. Smagiausia yra tai, kad mes neprarandame tos geros senos tradicijos – susieiti ir dainuoti. Be kažkokių vertinimų, be nuostatų – tiesiog sueiti ir dainuoti.

Ir dar smagiau yra, kad tos lietuviškos dainos sklinda iš jaunų žmonių – iš vaikų, iš mūsų jaunimo – gimnazistų. Šiandien mūsų kieme yra šventė – sąspietis, skirtas Kovo 11-ajai“, – apie renginį pasakojo organizatorė, Šiaulių universitetinės gimnazijos mokytoja R. Stoškuvienė.

Renginyje dalyvavo ir Lietuvos Kariuomenės Kunigaikščio Margirio pėstininkų batalionas, kurie šventę pagerbė savo karių rikiuote ir šventinėmis salvėmis.


Foto galerija:
REDAKCIJA REKOMENDUOJA