REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2019 m. Vasario 28 d. 11:52

Lietuvą 101-ojo gimtadienio proga pasveikinę ir lediniame vandenyje išsimaudę radviliškiečiai apdovanoti už išradingumą

Šiauliai

Lietuvos Respublikos Prezidento  kanceliarijos nuotrauka. Fotografas Robertas Dačkus

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt


73941

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino ir už originalumą, pilietiškumą, gebėjimą sutelkti bei meilės Tėvynei puoselėjimą Lietuvos valstybės vėliavomis apdovanojo sumaniausius akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ idėjų iniciatorius. Septintą kartą vykusios akcijos metu sulaukta daug kūrybingų idėjų, kuriomis ir buvo paminėtos 101-osios valstybės atkūrimo metinės.

Prezidento rūmuose vykusioje ceremonijoje pasidalinta ryškiausiomis ir nuoširdžiausiomis šventės akimirkomis bei apdovanoti 16-os iniciatyvų sumanytojai. Vieni jų – už išradingas ir sveikuoliškas idėjas apdovanoti šventinių ir masinių ruonių maudynių Radviliškyje organizatoriai ir dalyviai – „Ledinių maudynių“ idėja radviliškiečius užkrėtę kariškis, sportininkas Tadas Grimaila ir prie jo prisijungęs būrys sveikuolių radviliškiečių.

„Nuoširdžiai dėkoju, kad savo prasmingomis iniciatyvomis pasveikinote naują šimtmetį skaičiuojančią valstybę. Svarbu, kad visi jūsų sumanymai kyla iš širdies, uždega meilės Tėvynei liepsną ir perduoda kitiems – nuo mažiausių iki vyriausių, kad ji išliktų visiems laikams“, – sakė šalies vadovė.

Jiems, kaip ir visiems įdomia ir išradingai šventusiems Vasario 16-ąją, įteikta išskirtinė Prezidentės dovana – Trispalvė, nepriklausomos Lietuvos ir jos žmonių simbolis.

Prezidentės inicijuotos akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ metu iš viso paskelbta beveik 4 tūkst. šventinių sumanymų, o vėliavomis įvertinta ir į Prezidento rūmus pakviesta per pusantro šimto iniciatyvų autorių.

Radviliškio rajono savivaldybė ir „Ledinių maudynių“ Radviliškyje organizatoriai kviečia visus Kovo 11-ąją prisijungti prie būrio bėgikų ir ledinių maudynių mėgėjų – kovo 11 dieną 12 val. drauge gražiu ir gausiu būriu nuo Radviliškio miesto naujųjų kapinių nubėgti iki Eibariškių tvenkinio (3 km), o nubėgus išbandyti save ir išsimaudyti pavasariškai gaiviame Eibariškių tvenkinio vandenyje.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Parengta pagal Prezidentės spaudos tarnybos informacijąREDAKCIJA REKOMENDUOJA