REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2021 m. Birželio 29 d. 15:04

Lenktynininkas B. Vanagas neigia smurtavęs prieš draugę

Vilnius

Reporteris AustėjaŠaltinis: Etaplius.lt


180114

Žymus lenktynininkas, visuomenininkas Benediktas Vanagas neigia naudojęs jėgą prieš draugę, policijai pradėjus tyrimą dėl galimo smurto artimoje aplinkoje.

„Savo asmeninio gyvenimo niekada nekomentavau. Ši mano nuostata nesikeis ir toliau. Smurto atvejį kategoriškai neigiu, bet tai palikime ištirti tos srities profesionalams. Nuoširdžiai atsiprašau, jei Jus nuvylė šiandien žiniasklaidoje pasirodžiusi žinia apie tariamą smurto atvejį. Ačiū už supratimą“, – savo paskyroje feisbuke antradienį teigė B. Vanagas.

Vilniaus apskrities policija anksčiau patvirtino pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl galimo smurto po gauto moters iškvietimo, kad prieš ją smurtauja draugas. Policija teigia, kad įtarimai niekam nėra pareikšti, tačiau neįvardija, ar tyrimas pradėtas dėl B. Vanago, motyvuodama, kad jis nėra viešas asmuo.

Portalas lrytas.lt cituoja, įtariama, smurtą patyrusios moters laišką, jame moteris teigia: „Benediktas spyrė man, kai nepildžiau tam tikrų jo pageidavimų. Po smūgio jaučiau pykinimą. Dešinė veido pusė iki šiol aptirpusi, užgulta ausis“.

Su B. Vanagu antradienį susisiekti nepavyko. 

BNSREDAKCIJA REKOMENDUOJA