REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2023 m. Vasario 23 d. 11:50

Lavoriškių pasieniečiai sulaikė, įtariama, Ispanijoje pavogtą vilkiką

Vilnius

Etaplius.ltŠaltinis: VSAT Vilniaus pasienio rinktinės inf.


259946

Lavoriškių pasieniečiai sulaikė beveik 9 metus ieškomą vilkiką, kuris, įtariama, buvo pavogtas Ispanijoje. Jį vairavo užsienietis.

Atradienį vakare VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Lavoriškių kontrolės punkte dirbę pasieniečiai tikrino į Lietuvą iš Baltarusijos įvažiuojančio vilkiko su puspriekabe dokumentus. Ant 2011 metų laidos vilkiko buvo Kazachstano registracijos numeriai. Vilkiką vairavo 41-erių užsienio pilietis.

VSAT pareigūnai nustatė, kad vilkikas yra, įtariama, vogtas ar ieškomas Ispanijos teisėsaugininkų nuo 2014 m. lapkričio pabaigos.

Dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo VSAT Vilniaus pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

Tuščią puspriekabę, teko atkabinti nuo vilkiko. Ją kitu vilkiku iš Lavoriškių punkto pasiims turintis teisę vairuoti vairuotojas.

Po apklausos įtariamąjį pasieniečiai paleido. Jo vairuotas vilkikas saugomas Vilniaus rinktinėje.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros 6-ojo skyriaus prokurorė.REDAKCIJA REKOMENDUOJA