REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Horoskopai2022 m. Lapkričio 18 d. 06:00

Lapkričio 18-osios horoskopas: ši diena nežada ramybės ir stabilumo

Lietuva

Pexels.com nuotr.

Karolina KonopackienėŠaltinis: ELTA


251549

Lapkričio 18-oji – Latvijos nepriklausomybės diena; Europos supratimo apie antibiotikus diena.

* Nuo 1915 m. Latvija buvo užimama tai Vokietijos, tai Rusijos. 1918 m. lapkričio 18 d. Latvijos liaudies taryba paskelbė Latvijos respublikos nepriklausomybę. Lapkričio 25 d. Latvijos nepriklausomybę pripažino Vokietija. Rusija Latvijos nepriklausomybę pripažino tik 1920 m. balandžio 11 d.

* Lapkričio 18 d. Europoje minima Europos supratimo apie antibiotikus diena. Šią minėtiną dieną remia Pasaulinė sveikatos organizacija.

Lapkričio aštuonioliktoji, penktadienis – 322-oji metų diena (penktoji 46-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 43 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Giniotas, Giniotė, Ginvydas, Ginvydė, Otonas, Romanas, Vesta, Vestina;

rytoj: Audra, Audrė, Audrius, Audrys, Audronė, Audronis, Audronius, Audrūnas, Dainotas, Juntautas, Juntautė, Matilda, Rimgaudė;

poryt: Felė, Felicija, Felicijonas, Felicijus, Felicita, Feliksas, Felius, Josvyda, Josvydas, Jovyda, Jovydas, Vaidvilas, Vaidvilė.

**************
Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.52, leidžiasi 16.14. Dienos ilgumas – 08.22.

Šiandien – trečioji Mėnulio delčios diena.

Saulė Skorpiono ženkle.

**************
Protingos mintys:

„Kiekviena diena – vis naujas gyvenimas“ (Seneka).

**************
Astrologinė prognozė lapkričio 18-ajai, penktadieniui

AVINAS. Gerai jaustis jums gali trukdyti vidinis nerimas. Galbūt ką nors slaugote ar patys sergate, arba negalite pasikliauti partneriu, sulaukti jo palaikymo, ir tai slegia. Jeigu pakenkėte kitam asmeniui, pasistenkite rasti savyje jėgų atsiprašyti.

JAUTIS. Nederėtų kažko primygtinai reikalauti iš draugo, jeigu tai jam sudaro rimtų keblumų, verčia rinktis tarp jūsų ir šeimos, materialinės gerovės ar vaikų. Kritiškai įvertinkite savo santykius, poelgius.

DVYNIAI. Ši diena nežada ramybės ir stabilumo. Labai lengva išprovokuoti nesusipratimus, skandalus, paskleisti dezinformaciją. Saugokitės dujų nuotėkio, ugnies, apsinuodijimo.

VĖŽYS. Šiandien galbūt sulauksite nekokių žinių apie artimą žmogų, jo sveikatą, darbą ar kt. Arba turėsite įtemptai padirbėti, pasimokyti, o tai bus nelengva dėl prastos savijautos.

LIŪTAS. Mintys labiausiai suksis apie meilės objektą, draugus ir vaikus. Regis, kils pagunda pasipelnyti kitų sąskaita, atsiras neplanuotų išlaidų arba patirsite finansinį nuostolį.

MERGELĖ. Rūpesčių gali sukelti techniniai nesklandumai, pradanginti dokumentai arba incidentas darbe, viešumoje. Verčiau kol kas neprisiimkite naujų įsipareigojimų. Gali išryškėti sveikatos problema. Galbūt gausite tyrimo rezultatą.

SVARSTYKLĖS. Nepaisant jūsų pasyvumo, nerodomo noro bendrauti, jums nestigs aplinkinių bei kolegų dėmesio. Tikėtini paslėpti motyvai, kurių dabar nesuprasite. Labiau saugokite jums patikėtas paslaptis bei materialines vertybes.

SKORPIONAS. Šiandien jums gali tekti pakovoti už savo įsitikinimus, vertybes, darbo vietą, nuosavybę ar kt. Neįsivelkite į abejotinas avantiūras. Tai gali sutrukdyti gauti darbą ar paskolą.

ŠAULYS. Šiandien būsite linkę demonstruoti drąsą, ambicijas, netgi įžūlumą, bet kokia kaina siekdami prieš kažką laimėti. Konkurentų ir oponentų tuo neišgąsdinsite, o pakenkti savo reputacijai ar net sveikatai tikrai galite.

OŽIARAGIS. Iš viešosios institucijos, medicinos ar mokymo įstaigos, kelionių agentūros galite išgirsti naujienų, sujauksiančių kai kuriuos planus. Pravartu tuoj pat viską išsiaiškinti.

VANDENIS. Prieštaringa diena. Išaugs apetitas pinigams ir seksui. Galbūt pasiduosite pagundai elgtis nemoraliai, kad pasipelnytumėte ar patirtumėte malonumą. Kelionėje gali kilti finansinių ar kitokių nesusipratimų.

ŽUVYS. Nelengva diena. Dėl šiandieninės avantiūros, intrigų netrukus galite pasigailėti. Labiau vertinkite tai, ką turite. Pravartu apsilankyti pas psichologą arba atvirai pasikalbėti su žmogumi, kuriuo pasitikite.

Geros dienos!REDAKCIJA REKOMENDUOJA