REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Jaunimas2021 m. Lapkričio 11 d. 21:58

Lapkričio 18-ąją jaunimą suburs tradicinis renginys – „Galimybių festivalis TAVO PIN KODAS“

Šiauliai

Urtė DrąsutytėŠaltinis: Etaplius.lt


193867

Lapkričio 18 dieną online susitiksime jau ketvirtą kartą Šiaulių valstybinės kolegijos organizuojamame renginyje „Galimybių festivalis TAVO PIN KODAS“!

Dalyvavę ankstesniuose festivaliuose žino, kad TAVO PIN KODAS kviečia į pokalbius su įdomiais žmonėmis, kūrybines dirbtuves ir siūlo susipažinti su Šiauliuose jauniems žmonėms siūlomų veiklų įvairove.
 
Šių metų galimybių festivalio šūkis – KRYPTĮ RENKIESI PATS, todėl tikimės, kad renginys padės ne tik atrasti tai, kas patinka, bet ir paskatins domėtis dar nepažintais dalykais, provokuos kelti iššūkius! Laukia įdomi diena! Būk pasirengęs!
 
Sek renginio naujienas Šiaulių valstybinės kolegijos socialiniuose tinkluose ir festivalio interneto svetainėje www.tavopinkodas.lt. Nepraleisk svarbiausios informacijos! Festivalio naujienos socialiniame tinkle „Facebook“ – https://www.facebook.com/events/987631588677162.
 
Renginio pradžia – lapkričio 18 d. 9 val. Festivalio vedėjas – teatro ir kino aktorius, dainininkas, dainų kūrėjas Rokas Petrauskas.

TAVO PIN KODAS bus transliuojamas tiesiogiai „Youtube“ platformoje.

Su moksleiviais renginio dieną bendraus žurnalistas, „Laisvės TV“ įkūrėjas, rašytojas ir socialinių tinklų aktyvistas Andrius Tapinas (pranešimo tema „Investuoti į save – apsimoka“), verslininkas fotografas, leidėjas ir investuotojas Marius Jovaiša („Kaip svajonę paversti tikslu?“), šiaulietis, www.baldai1.lt steigėjas Pijus Makarevičius pristatys pranešimą „Atsitiktinės sėkmės nebūna“. Jaunosios kartos menininkės Jolitos Vaitkutės tema – „Kaip treniruoti kūrybiškumą?“.

Galimybių festivalyje dalyvaus  dainų atlikėja ir kūrėja, kompozitorė Bjelle (Raminta Naujanytė), savo patirtį apibendrinsianti pranešimu „Per išbandymus – į atradimus“. Europos Komisijos atstovės Lietuvoje Aušrinė Diržinskaitė ir Aneta Stankevičienė kalbės tema „2022 m. – Europos jaunimo metai. Ir kas iš to?“.

Renginio dalyvių laukia įdomūs pranešimai, pusdienis prasmingo ir įtraukiančio turinio, tikrai daug puikių emocijų!

Po motyvacinės sesijos moksleivių laukia smagioji antra dalis – interaktyvus magijos šou su Roku Bernatoniu, vyksiantis platformoje ZOOM.

Po pranešimų ir interaktyviosios renginio dalies jaunimas kviečiamas į nuotoliniu būdu vyksiančius įdomius susitikimus ir pokalbius ateities gebėjimų orbitose. ZOOM kambariuose moksleivių lauks įvairių organizacijų atstovai, norintys prisistatyti mūsų miesto jaunimui, kviečiantys padiskutuoti apie ateities gebėjimus ir svarbius pasirinkimus, turinčius įtakos kiekvieno jauno žmogaus gyvenime. Į pokalbius apie ateities gebėjimus reikia registruotis renginio svetainėje www.tavopinkodas.lt.

„Galimybių festivalis TAVO PIN KODAS“ – Šiaulių miesto jaunimui skirtas renginys, jau ne vienerius metus sukviečiantis moksleivius klausytis įkvepiančių pranešimų, rinktis neformalias veiklas, ieškoti savęs ir tiesiog smagiai leisti laiką.

Renginį organizuoja Šiaulių valstybinė kolegija, projektą finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė.

„Galimybių festivalis TAVO PIN KODAS“ yra vienas iš Šiaulių miesto savivaldybės remiamų reprezentacinių miesto renginių.

Nepraleisk vieno didžiausių renginių Šiaulių miesto jaunimui! Dalyvavimas festivalyje nemokamas.

#TavoPinKodas #ŠiauliaiŠviečia #KryptįRenkiesiPatsREDAKCIJA REKOMENDUOJA