REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Horoskopai2023 m. Lapkričio 15 d. 06:00

Lapkričio 15-osios horoskopas: nesunkiai pelnysite simpatijas, pagarbą

Lietuva

Freepik.com nuotr.

Karolina KonopackienėŠaltinis: ELTA


283483

Lapkričio 15-oji – Tarptautinė geografinių informacinių sistemų diena; Pasaulinė lėtinės obstrukcinės plaučių ligos diena.

Lapkričio penkioliktoji, trečiadienis – 319-oji metų diena (trečioji 46-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 46 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Alberta, Albertas, Albertina, Leopolda, Leopoldas, Lygeda, Lygedas, Lygirda, Lygirdas, Lygirdė, Žadvilas, Žadvilė, Žadvydas, Žadvydė;

rytoj: Edmundas, Gerdvilė, Gertrūda, Margarita, Vaišvydas;

poryt: Benita, Erta, Everardas, Getautas, Getautė, Gilvilė, Klotilda, Kobutas, Kodravas, Kodravė, Koglandas, Koglandė, Nemira, Salė, Salomėja, Viktorija.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 7.47, leidžiasi 16.19. Dienos ilgumas – 8.32.

Šiandien – ketvirotji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Skorpiono ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Lengviausiai atleidžiame tas kvailystes, kurios padarytos mūsų labui“ (E. E. Marija).

**************

Astrologinė prognozė lapkričio 15-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Gera diena ieškoti teisybės, užsiimti moksliniais darbais, ruošti publikacijas. Galite gauti informacijos, kaip sekasi veiklos partneriams, kolegoms ar pažįstamiems užsienyje.

JAUTIS. Galite sutvarkyti svarbų reikalą, susijusį su paveldėjimu, draudimu, mokesčiais, paskolomis. Galbūt sėkmingai susitarsite dėl investicijų, komisinių, palūkanų, kredito ar pan. Regis, pasijusite ramiau ir saugiau.

DVYNIAI. Regis, aplinkybės neleis jums sėdėti sudėjus rankas ir skatins imtis bet kokio prieinamo darbo, dalyvauti konkurencinėje kovoje. Turėtų atsirasti geresnių bendradarbiavimo perspektyvų.

VĖŽYS. Darbo nestigs, tačiau jūs jo ir nevengsite. Pasižymėsite ne tik darbštumu, bet ir kūrybingumu. Regis, nesunkiai pelnysite simpatijas, pagarbą. Jus gali nustebinti artimo žmogaus poelgis.

LIŪTAS. Šiandien labiausiai tiktų atsidėti kūrybai, sportuoti, skirti pasimatymus, užsiimti vaikų lavinimu. Tiktų išmėginti laimę loterijoje, žaidimuose, konkursuose.

MERGELĖ. Regis, domėsitės apdailos, komforto daiktais. Galbūt pamėginsite šį tą dailaus ar gardaus pagaminti savo rankomis. Gali kilti puikių idėjų, jeigu norite atsinaujinti.

SVARSTYKLĖS. Tikėtina aktuali informacija, netolima kelionė, komandiruotė. Galite sudaryti naudingą sutartį. Tvarkykite reikalus, susijusius su nekilnojamuoju turtu, mokesčiais, draudimu, paskolomis, indėliais ar investicijomis.

SKORPIONAS. Įmanomos naudingos investicijos, kreditas, pelnas, derybos, susitarimai dėl tiekimo, stambaus pirkinio, atlygio ar pan. Gali pavykti svarbus pokalbis dalykiniu ar materialiniu klausimu. Jis suteiks gerų vilčių.

ŠAULYS. Šiandien galite tikėtis malonių pokalbių, flirto. Jeigu aktualu sudalyvauti darbo interviu ar posėdyje, kitiems padarysite gerą įspūdį savo kalba, elgesiu. Jūsų augantis žavesys taps labiau pastebimas.

OŽIARAGIS. Ši diena tikriausiai leis šiek tiek atsipalaiduoti nuo įtemptų darbų ir minčių. Beveik be pastangų sėkmingai plauksite pasroviui. Regis, šį kartą naudingesnė bus įdėmaus stebėtojo, o ne aktyvaus veikėjo pozicija.

VANDENIS. Galite rasti rėmėjų, sąjungininkų savo projektams. Gali kilti ūpas aktyviau dalyvauti visuomeniniame, kultūriniame ir pramoginiame gyvenimo verpete.

ŽUVYS. Šiandien jums labai rūpės pareigos, darbai. Dėl savo ar kitų iniciatyvos turėtumėte pajudėti iš sąstingio taško. Galite prisiimti nemenką atsakomybę, tačiau tai pasiteisins.

Geros dienos!REDAKCIJA REKOMENDUOJA