REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Horoskopai2023 m. Lapkričio 13 d. 06:00

Lapkričio 13-osios horoskopas: būsite nusiteikę rimtai dirbti

Lietuva

Pexels.com nuotr.

Karolina KonopackienėŠaltinis: ELTA


283133

Lapkričio 13-oji – Pasaulinė gerumo diena.

Lapkričio tryliktoji, pirmadienis – 317-oji metų diena (pirmoji 46-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 48 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Arkadas, Arkadijus, Didakas, Eirimė, Jaurimtas, Jaurimtė, Jautra, Jautrė, Narvydas, Norvyda, Norvydas, Norvydė;

rytoj: Adeodadas, Emilas, Emilė, Emilija, Emilijona, Emilijonas, Emilis, Judita, Rama, Ramantas, Ramantė, Ramvydas, Ramvydė, Ramė, Ramys, Ramotas, Saulenė;

poryt: Alberta, Albertas, Albertina, Leopolda, Leopoldas, Lygeda, Lygedas, Lygirda, Lygirdas, Lygirdė, Žadvilas, Žadvilė, Žadvydas, Žadvydė.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 7.43, leidžiasi 16.22. Dienos ilgumas – 8.39.

Šiandien – antroji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Skorpiono ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Gudrumas privalo turėti rūbus, o tiesa mėgsta vaikščioti nuoga“ (Anglų patarlė).

**************

Astrologinė prognozė lapkričio 13-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Finansiškai rizikuoti nepatartina, nes tai nepasiteisins. Šiuo metu negalite sau leisti nei piktnaudžiauti savo padėtimi, nei lengva ranka švaistyti pinigų. Jų gali prireikti, iškilus netikėtoms problemoms.

JAUTIS. Nusimato teisinės arba etinės, moralinės dilemos. Galbūt išgyvensite dėl artimą žmogų užklupusių problemų. Darbe, politikoje, netgi moksle gali kilti kliūčių dėl augančios konkurencijos.

DVYNIAI. Būsite nusiteikę rimtai dirbti, tartis dėl užsakymų, sutarčių. Tačiau dirbti bus nelengva, nes atsiras nepatenkintų, rezgančių intrigas, šmeižiančių ar piktybiškai kritikuojančių. Galite apsispręsti keisti įvaizdį arba gyvenimo būdą, darbą.

VĖŽYS. Produktyvi diena, tačiau be kūrybingumo ir įtemptų pastangų nieko nepasieksite. Galite gauti naujienų, susijusių su kelione, nauju projektu ar pan. Staigmenų galima tikėtis iš vaikų, gerbėjų.

LIŪTAS. Patirsite prieštaringų emocijų. Nerimo, abejonių kels ir asmeniniai, ir viešieji reikalai. Patinka ar nepatinka, teks prisitaikyti prie kintančios situacijos. Pasitelkite taktą ir kantrybę bendraudami.

MERGELĖ. Galite išgirsti aktualių naujienų iš aplinkinių, žiniasklaidos. Regis, bus ir netikėtų staigmenų. Tinkamai elkitės kelyje ir apskritai laikykitės įstatymų, taisyklių. Vakaras bus malonesnis, jei gebėsite išklausyti bei nusileisti.

SVARSTYKLĖS. Šiandien turite stengtis viską daryti atsakingai, nes situacijos fiksuosis ir atneš pasekmes. Venkite rizikos, susijusios su pinigų ar vertingų daiktų skolinimu, finansinėmis operacijomis. Saugokite savo ir kitų nuosavybę bei gyvybę.

SKORPIONAS. Tai gali būti įvairių staigmenų diena. Kažkas jus gali labai šokiruoti, o kažkas tai kompensuos gerąja prasme. Viena galite prarasti, kad atrastumėte kita. Svarbu nepasiduoti negatyvioms provokacijoms.

ŠAULYS. Jūsų planams stigs racionalaus pagrindo, būsite linkę tirštinti spalvas. Galima trikdanti informacija. Nieko nedarykite paskubomis. Derėtų būti itin atsargiems, nes galite susidurti su sukčiais.

OŽIARAGIS. Šiandien būsite aktyvūs, linkę bendrauti. Gali būti, kad pažįstamas asmuo kažką pasiūlys arba priims jūsų pasiūlymą. Tai nelabai džiugins, jeigu jaučiate, kad jūsų tikslai nelabai naudingai susikerta.

VANDENIS. Šiandieną teks įtemptai darbuotis, jeigu spaudžia prisiimti įsipareigojimai, terminai. Regis, bus sunku susikaupti, grės klaidingi žingsniai. Jei jaučiate, kad viršų ima nerimas, nevenkite to pripažinti ir paprašyti pagalbos. Saugokitės traumų.

ŽUVYS. Jaudins įvykiai, vykstantys toli nuo jūsų, net jeigu tiesiogiai jūsų neliečia. Raminamai veiks menas, muzika, meditacijos. Atsargiai kelyje.

Geros dienos!REDAKCIJA REKOMENDUOJA