REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2020 m. Gegužės 4 d. 20:08

Laima Kybartienė atvirai apie sunkiausią gyvenimo laikotarpį: „Daug verkiau ir meldžiausi...“

Vilnius

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt


128677

„Aš labai daug verkiau, labai daug meldžiausi vakarais, viena, kai jau suguldydavau vaikus. Melsdavausi labai daug, man buvo malonumas melstis. Prašydavau pagalbos, kad Dievas man atsiųstų mintis, kurios padėtų suprasti situaciją, nes negalėdavau suprasti – kodėl? Aš gi gera moteris, normali darbuotoja, mylinti mama, rūpestinga žmona... Tad kodėl? Už ką man šitaip?“ - jau šį pirmadienio vakarą, gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos laidų vedėja Laima Kybartienė.

Tai vienas pirmųjų kartų, kai 61-erių legendinė diktorė ir dabar televizijos laidų vedėja dirbanti Laima Kybartienė atvirai papasakos tai, ką daugybę metų slėpė po akinančia savo šypsena. Ji daugelį metų kentė vyro alkoholizmą, išgyveno pogimdyvinę depresiją taip stipriai, kad net galvojo apie savižudybę, o pabėgusi iš namų su dviem dukromis, kurį laiką maitinosi vien kruopomis. Tai nugulė į pirmąją Laimos knygą „Koralų šypsenos“, kurią ji išleido prieš keletą mėnesių. „Noriu padėti tokioms pat moterims, kokia kažkada buvau“, - sakys Laima Kybartienė paklausta, kodėl taip atvirai prabilo būtent dabar.

„Subrendau, nebebijau sakyti skaudžių dalykų, nes pamačiau, kiek aplinkui moterų išgyvena tokius pat skaudžius dalykus. Manau, ne aš viena tokia vargšelė, išsiskyrusi, turėjusi vyrą alkoholiką. Aš subrendau, ir nebebijau kalbėti apie tai, kas skausminga, kad pasidalinčiau. Anksčiau man atrodė, kad aš noriu būti teisinga... Buvau tokia, kaip daugelis lietuviai – nelinkusi bėdavotis ir skųstis, o į visus klausimus atsakanti – gerai, man viskas gerai...“, - pasakos L. Kybartienė.



REDAKCIJA REKOMENDUOJA