REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Etaplius TV2024 m. Kovo 28 d. 20:00

Laidoje „Moterims 45+“ – kaip sustabdyti senėjimą ir išlikti ilgiau jaunai?

Lietuva

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.lt


296462

Šios savaitės laidos pašnekovė – Diana Zasimauskienė, „NoAGE“, prekės ženklo vadovė Lietuvai ir eksportui. Šį kartą moterys kalbėsis apie senėjimo procesą, ar galime jį paveikti savo naudai?

Romos imperatorių gydytojas Galenas vienas pirmųjų senatvę aprašė ne kaip ligą. Jis teigė, kad senatvė, kurios sulaukia kiekvienas žmogus, negali būti liga, nes liga prieštarauja žmogaus prigimčiai.

Pasak jo, norint sulėtinti senėjimą, geriausios priemonės – šilumos ir vandens procedūros. Jis taip pat teigė, kad sustabdyti senėjimo procesus padeda šiltos vonios, vynas, dieta, judėjimas ir gimnastika.

Šiandien žinome, kad senėjimo proceso išvengti neįmanoma. Pasaulyje, kuriame gyvename, viskas turi pradžią ir pabaigą. Viskam yra laikas gimti, augti, bręsti, senti ir mirti.

O gal yra galimybė kai kuriuos procesus paveikti mūsų naudai? Gal yra galimybė palėtinti senėjimo procesus? Į šiuos klausimus šios savaitės laidoje ir atsakys moterys.

Daugiau informacijos ir naujienų moterims 45+ galite rasti „Facebook“ grupėje: https://www.facebook.com/groups/3615063558742901REDAKCIJA REKOMENDUOJA