Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3
ETAPLIUS - Kupiškyje –  pilietinio pasipirešinimo mokymai: aptarta ir karo tema
REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Kovo 22 d. 14:35

Kupiškyje –  pilietinio pasipirešinimo mokymai: aptarta ir karo tema

Kupiškis

Biržų rajono savivaldybės nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Kupiškio rajono savivaldybė


295813

Šiandien Kupiškio rajono savivaldybėje vyko Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento organizuojami mokymai, kurių temos: „Ką turi žinoti pilietis, išaušus dienai X“ ir „Pilietinio pasipriešinimo veiksmai Ukrainos karo kontekste“.

Mokymus vedė Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos ministerijos direktorius – Virginijus Vitalijus Vilkelis.

Mokymuose buvo akcentuojama pilietiškumo ugdymo svarba ir įvairūs aspektai, aptartas neginkluotas pilietinis pasipriešinimas ir jo būdai, taip pat kalbėta apie ginkluotą pasipriešinimą bei rezistencijos aspektus.

Pilietinis pasipriešinimas – tai veiksmas, o veiksmo gali būti visokio – aktyvaus, pasyvaus, ginkluoto, ar ne ginkluoto. Svarbiausia – ugdyti valią ir įgyti įgūdžių.

Mokymuose dalyvavo Kupiškio savivaldybės vicemeras Valdas Šateika, mero patarėjai Auksė Čepelė ir Gintautas Misiūnas, Savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Valintėlis, Savivaldybės administracijos darbuotojai, įstaigų ir organizacijų vadovai ir darbuotojai.REDAKCIJA REKOMENDUOJA