REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Verslas2023 m. Balandžio 3 d. 09:47

Kuo naudinga 3PL paslauga internetinei prekybai?

Lietuva

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.lt


263364

Pasaulyje internetinės prekybos verslų daugėja kasdien. Internetinė prekyba apima gana plačią sferą, kurią sudaro begalė skirtingų veiksnių. Kartais internetinio verslo atstovai susiduria su sunkumais dėl laiko, vietos ar reikiamų resursų trūkumo. Tokiu atveju verslininkai ieško galimybių, kurios leistų išspręsti iškilusias problemas. Šiame straipsnyje aptarsime kas yra 3PL paslaugos ir kuo tai gali būti naudinga verslui.

Kas yra 3PL?

3PL paslaugos – tai trečiųjų šalių kompleksinė logistika, kuri visai neseniai tapo lengvai prieinama ir Lietuvos verslininkams. Kompleksinė logistika apima sandėliavimo paslaugų valdymą, produkcijos krovimą ir visų kitų su logistika susijusių paslaugų vadybą.

Šis veikimo principas pagrįstas specialios programinės įrangos įdiegimu į elektroninės parduotuvės administravimui skirtas platformas. Pažangios IT sistemos užtikrina sklandų sandėlio darbą ir suteikia galimybę integruoti klientų sistemas užsakymų pateikimui, keitimuisi duomenimis ir balanso ataskaitoms.

Kompleksinės logistikos nauda verslui

Šiandien kompleksinės logistikos paslaugas renkasi dažnas verslas. Tai tampa itin populiaru, nes šio logistikos modelio teikiamos paslaugos suteikia įmonėms daugiau naudos nei kiti logistikos modeliai. Tad kompleksinė logistika yra naudinga, nes:

  • leidžia sutaupyti laiko ir finansinių kaštų;

  • užtikrina kokybišką prekių saugojimą;

  • užtikrina geresnį klientų aptarnavimą.

Pasirinkus bendradarbiavimą su trečiąja prekių logistikos šalimi, galima sutaupyti ne tik laiko, bet ir finansinių kaštų. Tokiu būdu išvengiami popierinių duomenų perdavimai, nes integruotos IT sistemos leidžia duomenis matyti realiu laiku, vienoje vietoje. Be to, pasirinkus šį logistikos modelį, eliminuojami sandėlių išlaikymo kaštai, todėl sutaupoma nemažai finansinių resursų.

Sandėlio darbuotojai užtikrina krovinių žymėjimą, pakavimą, svėrimą, matavimą ir rūšiavimą. Be to, sandėliavimo patalpos įprastai būna pritaikytos pagal produktą. Pavyzdžiui, farmacinėms prekėms ar maisto produktams reikia specialių temperatūrinių sąlygų. Dėl to, sandėliuose įprastai būna skirtingos produktų laikymo zonos.

Akivaizdu, trečiųjų šalių kompleksinė logistika yra puikus būdas, leidžiantis visapusiškai pasirūpinti prekių ir produktų sandėliavimu. Dėl šios priežasties internetinės prekybos verslu užsiimantys asmenys didesnę laiko dalį galės skirti kitiems svarbiems veiksmams atlikti. Svarbiausia pasirinkti patikimus logistikos atstovus.

ReklamaREDAKCIJA REKOMENDUOJA