REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Horoskopai2024 m. Kovo 29 d. 06:00

Kovo 29-osios horoskopas: kai kurios jūsų viltys pradės pildytis

Lietuva

Pixabay.com nuotr.

Karolina KonopackienėŠaltinis: ELTA


296328

Kovo 29-oji – Lietuvos įstojimo į NATO diena; Didysis penktadienis.

Kovo dvidešimt devintoji, penktadienis, (penktoji 13-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 276 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Almantė, Bertoldas, Kleopatra, Manvydas, Sandra;

rytoj: Ferdinandas, Gvidonas, Meda, Rusnė, Virmantas;

poryt: Benjaminas, Gina, Ginas, Ginius, Kornelija, Svalia, Tilius, Tilmantas, Tilmantė.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 6.00, leidžiasi 18.49. Dienos ilgumas – 12.49.

Šiandien – šeštoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Avino ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Šlovė – ne tai, kad niekada nepasiduodi, bet tai, kad kiekvieną kartą puolęs vėl pakyli“ (Kinų patarlė).

**************

Astrologinė prognozė kovo 29-ajai, penktadieniui

AVINAS. Tai gali būti finansinių reikalų diena. Jeigu šioje srityje viskas sutvarkyta, apmokėta, tuomet mintys suksis apie meilės troškimus, erotiką, domins sportas bei pramogos.

JAUTIS. Tarp jūsų ir aplinkinių šiandien užsimegs geras ryšys. Tikėtinas naudingas susitikimas su pažįstamu asmeniu, senu draugu. Galbūt jo patarimas padės išspręsti svarbią problemą.

DVYNIAI. Šiandien seksis sklandžiai tarpininkauti bei atlikti suplanuotus darbus, pasirūpinti grožiu ir sveikata. Tiktų gvildenti aktualius, bet gana neaiškius jums klausimus.

VĖŽYS. Ši diena turėtų būti šauni. Galite pasižymėti kokiame nors konkurse, renginyje. Tikėtinas romantiškas įvykis, finansinė sėkmė arba kažkas gero jūsų vaikų gyvenime. Palanku kalbėti apie jausmus, reikšti simpatijas.

LIŪTAS. Diena bus kupina smulkių buitinių rūpesčių. Tačiau jums nesinorės skubėti, įtemptai dirbti ir mieliau mėgausitės tuo, kas gražu, malonu, romantiška, velykiška. Tikėtinas kūrybinis įkvėpimas.

MERGELĖ. Šiandien nusimato svarbūs asmeniniai pokalbiai. Geras metas pradėti kažką naujo, keisti ar tobulinti įvaizdį. Regis, kai kurios jūsų viltys pradės pildytis.

SVARSTYKLĖS. Šiandien galite nemažai nuveikti, jeigu ieškosite reikalingų prekių, informacijos. Tai, dėl ko pavyks susitarti, tikriausiai atneš naudos ir emocinio pasitenkinimo.

SKORPIONAS. Šiandien labai rūpės buities darbai, galimi gausūs pirkiniai. Galima tikėtis ne vien piniginės suplonėjimo, bet ir jos papilnėjimo dėl suteiktos paslaugos ar pan. Kils ūpas gražinti aplinką ir save. Nebloga diena romantikai, pramogoms.

ŠAULYS. Slaptas hobis arba meninė kūryba suteiks džiaugsmo, pasitikėjimo savimi, slaptų vilčių, svajonių. Rūpinkitės sveikata, nes organizmo atsparumas šiandien bus mažesnis.

OŽIARAGIS. Staiga galite kažkuo pasižymėti. Galbūt į paviršių iškils kai kurie slapti dalykai, neįvertinti jūsų nuopelnai ar pan. Regis, teks pakartoti seniau išmoktus dalykus ar pasinaudoti ankstesne patirtimi.

VANDENIS. Jeigu šiąnakt jūsų neišvargins nemiga dėl šeiminių ar asmeninių problemų, tai nuo pat ryto būsite darbingai nusiteikę. Gali būti įvertintas jūsų darbas, socialinis statusas ar kt. Stenkitės padaryti įspūdį savo pasiekimais, titulais.

ŽUVYS. Šiandien jūsų galvose kirbės daugybė sumanymų, tolimų planų. Galbūt gausite įdomų pasiūlymą ar išgirsite reikšmingą naujieną. Tikriausiai leisitės į kelionę arba ją suplanuosite, galvosite apie naujus planus.

Geros dienos!REDAKCIJA REKOMENDUOJA