REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Horoskopai2024 m. Kovo 18 d. 06:00

Kovo 18-osios horoskopas: diena turėtų būti produktyvi

Lietuva

Pixabay.com nuotr.

Karolina KonopackienėŠaltinis: ELTA


294929

Kovo 18-oji – Raudonos nosies diena.

Kovo aštuonioliktoji, pirmadienis, (pirmoji 12-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 287 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Anzelmas, Eimutė, Eimutis, Einarta, Einartas, Einartė, Einas, Einė, Einys, Einora, Einoras, Sibilė;

rytoj: Juozapa, Juozapas, Juozapota, Juozapotas, Juozapina, Juozas, Juozė, Juzė, Prutenis, Vilė, Vilys;

poryt: Filomena, Filomenas, Irma, Irmantas, Irmantė, Irmė, Irmgarda, Irmina, Tautvilė, Žygimantas, Žygimantė.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 6.28, leidžiasi 18.28. Dienos ilgumas – 12.00.

Šiandien – antroji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Jeigu gali apie tai svajoti, vadinasi, gali ir padaryti“ (W. Disney).

**************

Astrologinė prognozė kovo 18-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Tikriausiai ryžtingai imsitės spręsti aktualius klausimus. Jeigu pasitarsite su gerais specialistais, rezultatas bus geresnis ir greitesnis. Nepamirškite ir šeiminių pareigų, nenumokite ranka į artimųjų problemas.

JAUTIS. Nebloga diena įvairiems kontaktams, pasitarimams, nesudėtingiems darbams. Daugiau bendraukite, domėkitės žiniasklaidos pranešimais. Tai gali jums pasitarnauti sprendžiant opias problemas.

DVYNIAI. Regis, uoliai kibsite į verslus, darbus. Visgi vakarop gali paaiškėti, kad jums neatleidžiamos net menkiausios klaidelės, o jūsų žodžiams suteikiamos iškraipytos prasmės.

VĖŽYS. Jeigu siekiate įsidarbinti ar pakilti karjeros laipteliu, šiandien galite daug ką išsiaiškinti. Regis, naujienos nenuvils. Visgi privalote aiškiai įvertinti savo galimybes ir atsispirti pagundai kažko vaikytis remdamiesi iliuzijomis.

LIŪTAS. Ši diena bus sėkminga, nors energijos ir polėkio sumažės. Galbūt derėtų trumpam atidėti praktinių reikalų tvarkymą ir imtis to, kam reikia intuicijos, meniškumo, psichologinės arba diagnostinės įžvalgos.

MERGELĖ. Ši diena turėtų būti produktyvi ir informatyvi. Iš pat ryto tikėtini susirinkimai, pasitarimai, derybos, tarpininkavimai. Neblogai seksis, kol neišaiškės galimi interesų susikirtimai.

SVARSTYKLĖS. Regis, teks priimti atsakingus sprendimus, nebe pirmą kartą įrodinėti, ko esate verti. Bus daug lengviau, jeigu šalia jūsų bus žmonių, pasirengusių padėti, patarti. Būtų gerai užsitikrinti įtakingo asmens palaikymą.

SKORPIONAS. Šiandien norėsis į viską įsigilinti, suprasti, pažinti. Jeigu spręsite ką nors rimto, išties teisingai elgsitės daug kartų pasverdami visus „už“ ir „prieš“. Svarbu nesusipainioti tarp gėrio ir blogio.

ŠAULYS. Būsite įžvalgūs psichologiškai ir finansiškai. Pasinaudokite tuo, jeigu norite išgvildenti sudėtingą reikalą, išsiaiškinti santykius. Gali būti aktualu kreiptis dėl paskolos, kredito, draudimo, ką nors įsigyti lizingo būdu ar pan.

OŽIARAGIS. Nebloga diena tartis dėl bendradarbiavimo, aiškintis turtinius interesus arba santykius su neabejingu jums asmeniu. Tačiau gali būti, kad susidursite su kliūtimis dėl transporto ar ryšių sutrikimų.

VANDENIS. Gali tekti paskubėti tvarkant nuosavybės, mokesčių, verslo, socialinės paramos reikalus. Visgi darbe neužsikraukite sau per didelio krūvio, nes dabar esate lengvai pažeidžiami.

ŽUVYS. Pats metas pasirūpinti pinigų, turto, tiekimo, komerciniais reikalais. Nuotaiką skaidrins, energijos pridės meilės viltys. Tik nepradėkite atvirai atakuoti dominančio asmens, būkite subtilesni.

Geros dienos!REDAKCIJA REKOMENDUOJA