REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Kovo 19 d. 13:13

Konkursą į Rokiškio bibliotekos direktorės pavaduotojos postą laimėjo Inga Gajauskienė

Rokiškis

Etaplius.LTŠaltinis: Rokiškio rajono savivaldybė


295359

Rokiškio rajono Juozo Keliuočio viešojoje bibliotekoje vyko konkursas į direktorės pavaduotojos vietą. Iš keturių pretendentų galiausiai liko vienas, atitinkantis visus nustatytus šiai pareigybei reikalavimus – šiuo metu bibliotekoje vyr. metodininke dirbanti Inga Gajauskienė.

Pasak bibliotekos direktorės Daivos Vilkickienės, vienas iš kandidatų neturėjo šiai pareigybei reikalaujamo išsilavinimo ir dvejų metų vadovavimo patirties, kito išsilavinimas tiko, bet pritrūko vadovavimo patirties, o trečiasis neturėjo profesinės patirties. „Tik vienintelė I. Gajauskienė atitiko visus specialiuosius reikalavimus ir buvo pakviesta į konkursą“, – sakė D. Vilkickienė.

Kaip pakomentavo bibliotekos direktorė, jos bibliotekos vizijoje ypač reikšminga vieta tenka komandos subūrimui, o pavaduotojas toje komandoje labai svarbus asmuo. „Pavaduotojo pagrindinė funkcija – bibliotekinė veikla tiek centrinėje bibliotekoje, tiek filialuose. Šiai pareigybei teks trys pagrindiniai dalykai – organizuoti bibliotekos veiklos planavimą ir atsiskaitomybę, kontroliuoti ir koordinuoti darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, formuoti metodinės veiklos strategiją ir kryptis.

Manau, kad Inga Gajauskienė atitinka visus šiuos lūkesčius, turi patirtį ir sugebėjimų, kuriuos mes puikiausiai įvertinome per tuos penkerius metus, kuriuos ji dirba bibliotekoje. Juk ji ir dirbo su visais bibliotekos 37 filialais, kontroliavo ir koordinavo jų veiklą, puikiai susitvarkė su šiuo darbu, o ir iš darbuotojų girdėjau tik gerų atsiliepimų. Be to, ji dirbo su LIBIS sistema, kas yra pakankamai sudėtinga, turi metodinę patirtį, žodžiu, viską ko tik reikia pavaduotojui, be to yra darbšti, atsakinga, komunikabili“, – sakė D. Vilkickienė.

Komisija pripažino I. Gajauskienės tinkamumą šiai pareigybei, todėl pretendentė nesunkiai perlipo privalomą 6 vertinimo balų barjerą ir gerokai jį viršijo.

Pagal privalomą tvarką I. Gajauskienės dokumentus dar tikrins Specialiųjų tyrimų tarnyba. Tai gali užtrukti apie 2-3 savaites.

Sekite savo miesto naujienas!REDAKCIJA REKOMENDUOJA