REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Lapkričio 28 d. 10:01

Kolpingo kolegijoje vyko Tarptautinė studentų konferencija „Teorija ir praktika: studentiškos įžvalgos 2023“

Kaunas

Tarptautinė studentų konferencija „Teorija ir praktika: studentiškos įžvalgos 2023“

Kolpingo kolegijaŠaltinis: Etaplius.LT


284743

Lapkričio 16 d. įvyko 12-oji Tarptautinė studentų konferencija „Teorija ir praktika: studentiškos įžvalgos 2023“. Kolpingo kolegijos nuotoliu organizuota konferencija, skirta Tarptautinei studentų dienai paminėti, šiemet sulaukė net 57 pranešimų ir 100 dalyvių ne tik iš įvairių Lietuvos miestų, bet ir užsienio.

Konferencijos atidarymo metu sveikinimo žodžius tarė Lietuvos Kolpingo draugijos nacionalinė sekretorė Lina Kalibataitė, Kolpingo kolegijos direktorė dr. Ramunė Bagdonaitė-Stelmokienė ir Kolpingo kolegijos studentų atstovybės prezidentė Monika Skrodenytė. Susirinkusius dalyvius taip pat pasveikino ir gausiu dalyvavimu pasidžiaugė konferencijos moderatorės: Rima Masionienė – Kolpingo kolegijos studentų paslaugų centro koordinatorė ir Kristina Karosevičienė, Kolpingo kolegijos Ekonomikos ir verslo centro vadovė, lektorė.

Pranešėjai, pagal socialinio darbo, verslo ir turizmo studijų sritis, dirbo keturiose darbo grupėse. Šiuolaikines perspektyvas aptarė ir savo patirtimi bei įžvalgomis dalinosi studentai iš Kolpingo kolegijos, Utenos kolegijos, Panevėžio kolegijos, Šv. Ignaco Lojolos kolegijos, Vytauto Didžiojo universiteto, Kauno technologijos universiteto, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Katalikiško Eichšteto-Ingolštato universiteto (Vokietija), Liepojos universiteto (Latvija) ir Gandhigram kaimiškojo universiteto (Indija).REDAKCIJA REKOMENDUOJA