REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Verslas2023 m. Balandžio 18 d. 09:43

Kodėl naudoti automobiliai su garantija pritraukia vis daugiau pirkėjų?

Lietuva

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.lt


264661

Mažai naudotas automobilis – sparčiai populiarėjantis sprendimas, sulaukiantis vis daugiau lietuvių dėmesio.

Naudoti automobiliai su garantija ne tik taupo pinigus, bet ir siūlo daugybę kitų privalumų. Pvz., į klientų poreikius orientuota „Toyota Approved“ naudotų automobilių programa siūlo įsigyti patikimą transporto priemonę, atitinkančią griežtą techninės patikros procedūrą, o kartu gauti ir mažiausiai 24 mėnesių garantiją bei pagalbos kelyje visą parą paslaugą, esamo automobilio atpirkimą ir lanksčius finansavimo sprendimus bei patrauklius draudimo pasiūlymus.

Nors šiandien naudoti automobiliai tampa vis populiaresni ir atitinka griežtėjančius pirkėjų reikalavimus, norint išvengti bet kokių galimų nesklandumų ateityje, prieš renkantis naudotą automobilį, reikėtų racionaliai įvertinti visus niuansus. Ką reikia žinoti prieš perkant naudotą automobilį ir kaip nesuklysti? Visą reikalingą informaciją rasite šiame straipsnyje.

Kaip naudoti automobiliai įsitvirtino rinkoje?

Naudoti automobiliai pastaruoju metu tampa vis populiaresni ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Pasirodo, tam yra tikrai ne viena priežastis, pavyzdžiui, patikimuose naudotų automobilių salonuose siūlomos plačios pasirinkimo galimybės, patraukli kaina, malonus aptarnavimas, atliekama griežta techninė transporto priemonės kontrolė ir suteikiamos kitos naudos.

• Patraukli kaina. Vienas iš akivaizdžiausių naudotų automobilių pranašumų yra tai, kad jie yra pigesni, lyginant su naujais automobiliais, nors gali būti nuvažiavę pakankamai nedaug. Dėl mažesnės kainos naudoti automobiliai yra dažnas pradedančiųjų vairuoti pasirinkimas. Be to, mažesnė kaina dažnai reiškia ir tai, kad turėsite patrauklesnę galimybę įsigyti seniai išsvajotą automobilio modelį.

• Garantija. Nusipirkus naudotą automobilį iš nepatikimų skelbimų, jis bet kada gali sugesti, o laikui bėgant gali išryškėti ir kitos sunkiai sprendžiamos automobilio problemos. Tačiau perkant naudotą automobilį su garantija iš patikimų pardavėjų galite būti visiškai ramūs, kad automobilis sėkmingai tarnaus ne vienerius metus.

• Platus pasirinkimas ir profesionalus aptarnavimas. Naudoti automobiliai su garantija pasižymi kur kas mažesne kaina nei parduodami nauji automobiliai, be to, jų asortimentas neretai yra platesnis. Nepamirškite, kad naudotų automobilių salonuose jūs būsite aptarnauti taip pat, kaip ir naujų automobilių pirkėjai: galėsite automobilį apžiūrėti, išbandyti ir gauti išsamias konsultacijas visais jums svarbiais klausimais.

• Patikimi pardavėjai. Tikriausiai esate girdėję ne vieną istoriją, kai jūsų pažįstamas skaudžiai nusivilia nusipirkęs neaiškios istorijos automobilį iš nepatikimų asmenų. Tačiau perkant naudotą automobilį su garantija iš patikimų įmonių, galite būti užtikrinti, kad gausite techniškai tvarkingą transporto priemonę.

• Automobilio keitimas. Atsižvelgiant į vartotojų poreikius, šiandien siūlomos dar patogesnės automobilių įsigijimo sąlygos. Pvz., jei jus domina TOYOTA naudoti automobiliai, TOKVILA turi puikų pasiūlymą – įmonė gali suteikti specialias jūsų senojo automobilio atpirkimo („trade-in“) sąlygas, kad jums priklausantį automobilį galėtumėte panaudoti kaip pradinį įnašą perkant kitą naudotą automobilį.

Naudotus automobilius galima apžiūrėti ir salonuose

Jei vis dar galvojate, kad gerą naudotą automobilį galima nusipirkti tik iš skelbimų, važiuojant į visai kitą Lietuvos kraštą, o gal net užsienio šalį, galime užtikrinti, kad tai – jau praeitis. Dabar naudotų automobilių pardavimas vyksta tam sukurtuose naudotų automobilių pardavimo salonuose, siekiant užtikrinti, kad pirkėjo patirtis būtų tokia pati maloni, kaip ir įsigyjant naują automobilį.

Pvz., Vilniuje, Savanorių pr. 274, visai neseniai buvo atidarytas naujasis TOKVILA naudotų automobilių salonas – didžiausias ir moderniausias naudotų automobilių bei kėbulo remonto centras Baltijos šalyse, kuriame gali tilpti net iki 250 nedidelės ridos automobilių, iš kurių tikrai išsirinksite sau patį tinkamiausią.

Į ką turėtumėte atkreipti dėmesį, nusprendę įsigyti naudotą automobilį?

Degalai. Kuro tipas yra svarbus kriterijus, lemiantis vairavimo ekonomiškumą, todėl renkantis naudotą automobilį svarbu atsižvelgti ne tik į kuro rūšį, bet ir pasidomėti, kiek degalų šis automobilis sunaudos kelyje. Vertindami populiariausius automobilius Lietuvoje, rinkos ekspertai sutinka, kad šalyje ypatingai auga hibridinių automobilių modelių populiarumas, o TOYOTA yra hibridinių modelių gamybos lyderis pasaulyje.

Išvaizda. Kaip ir kiekvienas pirkinys, taip ir naudotas automobilis, visų pirma, turėtų patraukti jūsų dėmesį ir atitikti jūsų svajonių automobilio viziją. Pagalvokite apie automobilio markę. Rinkos tyrimai rodo, kad lyderio pozicijose Lietuvoje išlieka TOYOTA automobiliai, prisitaikantys prie pačių įvairiausių pirkėjų poreikių. TOYOTA siūlo benzininius, dyzelinius, taip pat hibridinius automobilius, kurie šiuo metu yra bene patys populiariausi. Tiesa, vertindami naudotą automobilį, būtinai jį atidžiai apžiūrėkite – apeikite automobilį iš visų pusių, patikrinkite, ar nėra didesnių įbrėžimų ar dažų broko.

Metai. Naudoti automobiliai turi būti vertinami ir pagal jų gamybos metus, taip pat pagal tai, kiek šeimininkų jie yra turėję. Vertinant automobilio metus, būtina pasidomėti, kokius gedimus ar avarijas automobilis yra patyręs. Naudoti automobiliai salonuose yra vienas patikimiausių sprendimų, leidžiantis gauti visą informaciją apie automobilio istoriją, gedimus ar technines problemas, užtikrinant, kad bet kokie gedimai bus pašalinti, o automobilis atitiks techninės eksploatacijos rekomendacijas.

Rida. Automobilio rida padės geriau įvertinti techninę automobilio būklę. Vis dėlto, neretai pasitaiko nesąžiningų pardavėjų, klastojančių ridos duomenis. Kad būtumėte tikri, jog naudoto automobilio rida yra nesumeluota, visuomet paprašykite pardavėjo pateikti serviso istoriją.

ReklamaREDAKCIJA REKOMENDUOJA