REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2019 m. Liepos 15 d. 15:07

Klaipėdos rajono atstovai pagerbė Respublikos Prezidentą inauguracijos dieną

Klaipėda

Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr.

Reporteris SantaŠaltinis: Etaplius.lt


91383

Liepos 12 dieną Klaipėdos rajono savivaldybės delegacija – Agluonėnų seniūnijos seniūnė Laima Tučienė, Priekulės seniūnijos seniūnė Daiva Bliūdžiuvienė, Gargždų miesto bendruomenės pirmininkas Šarūnas Vaičiulis ir Vėžaičių kultūros centro darbuotojas Aurimas Rapalis kartu su daugybe kitų Lietuvos savivaldybių seniūnijų atstovų dalyvavo Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos inauguracijos iškilmėse.


Foto galerija:

be-pavadinimoqqwqq.png
be-pavadinimoqqwqqdfsgfgkkl.jpg
be-pavadinimoqqwqqdfsgfgkklbvb.jpg

Su savo vėliavomis seniūnijų atstovai išsirikiavo kolonoje prie Arkikatedros bazilikos, į kurią dalyvauti Šventose mišiose ėjo Prezidentai Dalia Grybauskaitė, Valdas Adamkus su žmona Alma, Gitanas Nausėda su žmona Diana, Aukščiausiosios Tarybos Pirmininkas Vytautas Landsbergis, Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis ir kiti.

Po Šventų mišių Prezidentas Gitanas Nausėda Katedros aikštėje sveikino visus susirinkusiuosius, išreikšdamas viltį, kad jo kadencijos laikotarpiu Lietuva toliau sėkmingai augs ir stiprės, taps dar labiau žinomesnė Europos ir viso pasaulio valstybių kontekste, kad kiekvienoje savivaldybėje, seniūnijoje ir kiekviename šalies kampelyje žmonės džiaugsis ir didžiuosis gyvendami Lietuvoje.

Vėliau Lietuvos savivaldybių seniūnijų atstovai su savo vėliavomis rikiavosi aplink Katedros aikštę, o Prezidentas Gitanas Nausėda su žmona Diana sveikino žmones, bendravo ir visi kartu džiaugėsi žmonių vienybe, gebėjimu reprezentuoti savo kraštą tautiniais kostiumais ir vėliavomis.

„Mes esame laimingi būdami šią istorinę dieną Lietuvos sostinėje ir galėdami pagerbti naująjį prezidentą Gitaną Nausėdą. Su visa Lietuva džiaugiamės šia puikia diena, kur Vilniuje tarp daugybės vėliavų plazda ir Klaipėdos rajono seniūnijų – Agluonėnų, Gargždų, Priekulės ir Vėžaičių vėliavos“, – sakė Klaipėdos rajono savivaldybės seniūnijų atstovai.REDAKCIJA REKOMENDUOJA