REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2020 m. Balandžio 23 d. 13:42

Skandalas: bus sunaikinta net 2 000 naujų medicininių kaukių, kurių atsisako Klaipėdos hospisas?

Klaipėda

Reporteris IngaŠaltinis: Etaplius.lt


127269

Koronaviruso židiniu tapęs „Klaipėdos hospisas“ nesiliauja stebinti. Dar praeitą savaitę įstaiga, prašiusi paramos medicininėmis apsaugos priemonėmis, šiandien spjovė pagalbininkams į veidą.

„Klaipėdos hospiso“ valdžia nusprendė grąžinti vakar gautą paramos siuntą. Iš viso šiai įstaigai buvo padovanota apie 2 000 trisluoksnių kaukių, 894 FFP2 respiratoriai.

Įstaigai dosnią siuntą įteikė „Laisvės TV“. Jos veidas Andrius Tapinas šiandien skelbia, kad Klaipėdos darbuotojus nudžiuginusi siunta šiandien grąžinta. Bėda tik ta, kad viruso židinyje pabuvojusios kaukės nebegali būti nei naudojamos, nei dovanojamos kitiems.

„Nesvarbu, kad jos pabuvojo Covido židinyje, bet bus grąžintos ir turėsim sugalvoti, kaip jas saugiai sunaikinti. Nes, žinai, daug turim, tai galim naikinti.

Vienintelis vadoybės paaiškinimas, kodėl – iš „Laisvės TV“ iniciatyvos jie priemonių nenori. Viskas.“, – sudėtingą situaciją aiškino A. Tapinas.

Klaipėdos hospisą lydi ir daugiau keistų skandalų. Koronaviruso protrūkį išgyvenanti įstaiga, pasirodo, turėjo leidimą tik vienai lovai, nors slaugomų asmenų čia buvo beveik keturios dešimtys.

Klaipėdos apygardos prokuratūra balandžio 22 dieną pranešė pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl galimo kovos su epidemijomis ar užkrečiamosiomis ligomis taisyklių pažeidimo, piktnaudžiavimo ir neteisėto vertimosi ūkine, komercine, finansine ar profesine veikla Klaipėdos hospise.

Hospise, tuo tarpu, slaugyti 38 pacientai, 33 iš jų užsikrėtė koronavirusu, du užsikrėtusieji mirė.

Koronavirusu užsikrėtė ir 11 įstaigos darbuotojų, todėl buvo kilę problemų dėl to, ar įstaiga galės tęsti veiklą.REDAKCIJA REKOMENDUOJA