REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2023 m. Balandžio 13 d. 12:31

Klaipėdoje penktadienį bus pasirašoma valdančiosios koalicijos sutartis

Klaipėda

BNS/Fotobanko nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: BNS


264251

Penktadienį Klaipėdoje bus pasirašyta valdančiosios koalicijos sutartis, joje turėtų dalyvauti keturios politinės jėgos.

„Penktadienį Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos posėdžių salėje išrinktas Klaipėdos miesto meru Arvydas Vaitkus, su koalicijos partneriais, pasirašys valdančios daugumos sutartį ir veiklos programą“, – informavo A. Vaitkaus komitetas „Ištikimi Klaipėdai“.

Anksčiau skelbta, kad koaliciją kartu su A. Vaitkaus komitetu turėtų sudaryti palaikymą antrajame ture išreiškusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga bei partija „Laisvė ir teisingumas“, tačiau pastarosiomis dienomis užsiminta ir apie ketvirtą politinę jėgą, prisijungsiančią prie koalicijos.

Pats A. Vaitkus žiniasklaidai neatskleidė, kas yra ši ketvirtoji politinė jėga.

Valdančiojoje koalicijoje penktadienį BNS žiniomis bus galima išvysti Lietuvos socialdemokratų partiją, prie kurios yra prisijungęs ilgametis Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

„Palikim kažkokią intrigą, nors kažkiek. Palikim iki rytojaus“, – BNS teigė V. Grubliauskas.

„Sakyčiau, apie tai pirmiausia turėtų kalbėti būsimasis koalicijos formuotojas, lyderis, naujasis meras. Iš jo lūpų turėtų eiti informacija, laikyčiausi subordinacijos. Skaičiuoti visi moka, įžvelgti užverstas kortas žmonės moka ir supranta, kažkokių didelių kriminalų ar paslapčių neįmenamų turbūt kaip ir nėra, bet rytoj tai taps vieša, oficialu“, – kalbėjo 12 metų miestui vadovavęs meras.

Klaipėdos taryboje daugiausiai, aštuonis mandatus iškovojo politinis komitetas „Ištikimi Klaipėdai“. Po septynis mandatus pelnė partija „Laisvė ir teisingumas“ ir Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai.

Po tris mandatus teko Liberalų sąjūdžiui, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai ir Lietuvos socialdemokratų partijai.REDAKCIJA REKOMENDUOJA