REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kultūra2024 m. Balandžio 2 d. 08:52

Kelmėje vyko folklorinių šokių varžytuvės „Patrepsynė 2024“

Kelmė

Etaplius.ltŠaltinis: Kelmės rajono savivaldybės inf.


296706

2024 m. kovo 28 d. Kelmės kultūros centre vyko rajoninės folklorinių šokių varžytuvės „Patrepsynė“.

Varžytuvėse dalyvavo 18 porų iš Kelmės ,,Kražantės“ progimnazijos, Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokyklos, Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazijos, Tytuvėnų gimnazijos ir Pakražančio gimnazijos. Šokėjai varžėsi pradedančiųjų grupėje, šoko keturis konkursinius šokius ir vieną nekonkursinį šokį.

Kelmės rajoną respublikinėse moksleivių folklorinių šokių varžytuvėse „Patrepsynė – 2024“, kuris vyks gegužės 4 dieną, Šiaulių kultūros centre, atstovaus keturios laureatų poros: Rugilė Dumšaitė ir Dominykas Lapinskis iš Pakražančio gimnazijos, Marta Margytė ir Rojus Petraitis iš Kelmės A. Lipeikos menų mokyklos, Ugnė Norkutė ir Ginas Gincas, Rugilė Vaičiulytė ir Laurynas Valčiukas iš Tytuvėnų gimnazijos.

Varžytuvių metu šokėjams grojo ir susirinkusiems koncertavo Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokyklos mokytojas Osvaldas Gerbenis ir Birutė Špukienė

Šokėjus varžytuvėms paruošė mokytojos: Lina Šimkevičienė iš Kelmės ,,Kražantės“ progimnazijos, Jovita Žakarienė iš Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazijos ir Tytuvėnų gimnazijos, Gintarė Guželienė iš Pakražančio gimnazijos ir Laisvė Monkevičienė iš Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokyklos.

Rajoninį folklorinių šokių varžytuvių turą organizavo Kelmės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius ir Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokyklos Choreografijos skyrius.REDAKCIJA REKOMENDUOJA