REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Iššūkis moterims2023 m. Spalio 4 d. 08:36

Kelionės kemperiu: kodėl verta rinktis?

Lietuva

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


279628

Renkantis atostogas dažniausiai atsižvelgiama į kelis pagrindinius faktorius: biudžetą, norimą kelionės kryptį, laiko praleidimo būdą. Taip pat norima, kad kelionė būtų ne tik įsimintina, bet ir patogi. Norintiems keliauti sau priimtinu tempu, turėti savarankiškumo tyrinėjant naujas vietas bei po ranka turėti ne tik visus reikiamus daiktus, bet ir nakvynės vietą – verta rinktis keliones kemperiu.

Laisvė keliauti kada ir kur nori

Bene svariausia priežastis, kodėl kelionės kemperiu gali būti puikus pasirinkimas – tai visiška laisvė rinktis norimą kelionės maršrutą, laiką ir lankytinas vietas. Pasirinkę kemperį, galite visą kelionę susiplanuoti iš anksto. Toks kelionės būdas žavus tuo, kad kad visada turite galimybę keisti planus bet kurią minutę, nes nesate priklausomi nuo užsakytų skrydžių, viešbučių ir pan. Negana to, turite visišką laisvę sustoti ir pailsėti kada norite ar keisti planus dėl nenumatytų aplinkybių – lankstumas ir prisitaikymas prie visų keliaujančių poreikių ir sąlygų tokiu kelionės būdu garantuotas.

Viskas vienoje vietoje – jausitės lyg namuose

Krūva lagaminų, išmėtyti daiktai, skubėjimas iš vienos vietos į kitą – kelionės po skirtingus viešbučius gali atnešti daug chaoso ir papildomo streso. Kelionės kemperiu labiau primena mažų namų oazę, kurioje galite vežtis visus reikalingus daiktus ir pasiimti viską, ko reikia. Kemperis suteikia galimybę jaustis kaip namuose – nakvynė, maisto ruošimas, tualetas ir dušas leis jaustis patogiai ir jaukiai.

Puikus variantas nenorintiems išlaidauti

Kelionės kemperiu išsiskiria ir tuo, kad keliaujant tokiu būdu nebūtina per daug išlaidauti – paros kaina yra nuo 90 iki 180 eurų, tačiau nebereikia rūpintis nei viešbučiais, nei automobilio nuoma ar maistu kavinėse, kas sudaro nemažą dalį kelionės išlaidų. Kaip sako kemperius parduodančios ir nuomojančios įmonės „Kertušas“ atstovas Marius Balandis, sutaupyti galite gamindamiesi savo maistą kemperyje ir rinkdamiesi nakvynės vietą nebūtinai tam skirtuose kempinguose – dažnu atveju galima surasti puikią vietą nemokamoje aikštelėje ar miške.

Nuostabus laikas artimųjų ir gamtos apsuptyje

Gamtos mylėtojams, kurie mėgsta išlikti savo erdvėje ir turėti visus patogumus vienoje vietoje, kelionės kemperiu tampa puikiu pasirinkimu. Tai tarpinis variantas tarp viešbučio kambario ir palapinės – nereikia miegoti svetimoje lovoje ar kęsti nugaros skausmų miegant ant žemės. Keliaujant tokia transporto priemone su artimiausiais žmonėmis nuolat būdami toje pačioje erdvėje sukuriate ypatingą ryšį, o kur dar šilti ir jaukūs vakarai stovyklaujant prie laužo miške ar ežero pakrantėje.


Foto galerija:


Neįkainojama patirtis tyrinėjant naujas vietas

Pasirinkusieji keliauti kemperiu turi galimybę leistis į nuotykius kada tik užsimano: tam nereikia didelio pasiruošimo, galite išvengti skrydžių ar kitų transporto priemonių bilietų ir nakvynės paieškų. Keliaudami kemperiu galite pamatyti tiek, kiek norisi – vieną miestą ar visą šalį, o gal visą žemyną? Kemperis ne tik leidžia atrasti bei susipažinti su gražiausiomis pasaulio vietomis iš arti, bet ir praleisti kuo daugiau laiko gamtoje, atsipalaiduoti ir tinkamai pailsėti nuo rūpesčių. Kemperių ekspertas M. Balandis siūlo nepabijoti tokios kelionės, kurią galima rinktis bet kuriuo metų laiku ir pasižvalgyti internetiniame puslapyje puikuskemperiai.lt.

ReklamaREDAKCIJA REKOMENDUOJA