REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Gatvė2024 m. Vasario 20 d. 13:20

Kelias Lazdijai–Kučiūnai–Veisiejai patvirtintas prioritetiniu

Lazdijai

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


292553

Savivaldybės taryba vasario 15 dienos posėdyje patvirtino rajono savivaldybėje asfaltuotinų valstybinės reikšmės žvyrkelių ruožų prioritetinį sąrašą.

Rengiant šį sprendimą, buvo atsižvelgta į tai, kad Lietuvos automobilių kelių direkcija, formuodama planuojamą kelių su žvyro danga asfaltavimo programą, vykdo asfaltuotinų kelių su žvyro danga atranką.

Siekdama efektyviai ir racionaliai naudoti valstybės lėšas, sudarant prioritetinę žvyrkelių ruožų asfaltavimo eilę, į planavimo procesą įtraukia ir savivaldybes, kurios gali daryti įtaką asfaltuotinų ruožų atrankai ir, nurodydama prioritetus, pridėti projektui iki 25 balų.

Jeigu vertinamu kelio ruožu vyksta viešojo transporto, mokyklinių autobusų maršrutai, savivaldybė gali suteikti dar 10 papildomų balų.

Kelių direkcija, atsižvelgdama į savivaldybės rekomendacijas bei įvertinusi kitus veiksnius, atrinko 3 valstybinės reikšmės kelių (žvyrkelių) ruožus, kurie Lazdijų rajone bus asfaltuojami artimiausiu metu.

Tai – daugiau kaip 9 kilometrų kelias Lazdijai–Kučiūnai–Veisiejai, daugiau kaip 4 kilometrų kelias Veisiejai–Viktarinas ir kiek ilgesnis nei pusės kilometro kelias Krosnėnai–Delnica.REDAKCIJA REKOMENDUOJA