REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2022 m. Liepos 7 d. 14:45

Kelia versijas dėl 15-etės šiaulietės nužudymo: įtaria, kad nusikaltimas buvo suplanuotas

Šiauliai

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius


239439

Vėlų liepos 4-osios vakarą Šiauliuose įvykdytas siaubingas nusikaltimas. Apie 21.30 val. Gegužių gatvėje prie šiukšlių konteinerių rastas į kilimą susuktas 15-etės kūnas. Netrukus paaiškėjo, kad su paauglės nužudymu galimai susijusi 4 jaunuolių grupė, kurie patys ir iškvietė policiją bei iš pradžių buvo apklausiami tik kaip įvykio liudininkai.

Visuomenę dar labiau sukrėtė tai, kad viena iš įtariamųjų – vos 14 metų mergina. Kiti įtariamieji – 2004, 1999 ir 2001 metais gimę vaikinai.

Šiaulių apylinkės teismas antradienį leido suimti visus keturis įtariamuosius. 2001-aisiais gimęs vaikinas ir 2007 metais gimusi mergina suimti dviem mėnesiams, 1999 metais ir 2004 metais gimę įtariamieji – trims mėnesiams

Iš karto po nusikaltimo socialiniuose tinkluose ėmė plisti šiurpą keliantys vaizdo įrašai ir įtariamuosius pažįstančių asmenų liudijimai. Socialinėje erdvėje pasirodė daug svarstymų, jog 15-metės nužudymą kompanija planavo ir ruošėsi jam iš anksto.

Žmogžudystės išvakarėse tarp jaunimo itin populiarioje „Tik-tok“ platformoje vienas iš įtariamųjų paviešino trumpą vaizdelį, kuriame du jaunuoliai ir mergina žingsniuoja gatve. Prie vaizdo įrašo buvo užrašas: „Chill kmr. Vėliau eisim paną nužudyt“. Tiesa, šis vaizdo įrašas greitai buvo pašalintas.

Dar viename vaizdo įraše matyti du iki pusės nuogi vaikinai, kurie rankose laikydami medinius pagalius imituoja smūgius su jais. Už kadro merginos balsas komentuoja, kad jie treniruojasi. Akivaizdu, kad „treniruotasi“ atlikti smurtinio pobūdžio veiksmus.

Pirminiais teisėsaugos duomenimis, nužudytos merginos kūnas buvo su sužalojimais galvoje. Socialiniuose tinkluose plinta prielaidos, jog paauglė galėjo būti užmušta plaktuku, tačiau tai – nepatvirtinta informacija.

Jaunuolius pažinoję paaugliai kelia versiją, kad įtariamoji 14-metė galėjo pavydėti aukai dėl vaikino, kuris jai buvo kritęs į akį. Neva mergina stengėsi su auka palaikyti draugiškus santykius, kad pasitaikius progai galėtų ją kur nors įvilioti ir nužudyti.REDAKCIJA REKOMENDUOJA