Kėdainiai

Unsplash.com nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: BNS

263343

Antrą pergalę iš eilės į savo sąskaitą „Betsafe-LKL“ čempionate įsirašė Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (12-13), Palangoje 87:73 (21:13, 30:16, 14:25, 22:19) įveikęs „Gargždus“ (5-20).

Tai buvo paskutinioji šių ekipų akistata sezone, dvi ankstesniąsias taip pat laimėjo kėdainiškiai (73:71 ir 99:92).

Šį kartą Kėdainių ekipa itin galingai pradėjo rungtynes ir po 2 kėlinių turėjo net 22 taškų pranašumą (51:29). Po pertraukos skirtumas šoktelėjo net iki 28 taškų (59:31), tačiau „Gargždai“ atsakė spurtu 16:1 ir sugrąžino intrigą į rungtynes.

Vis dėlto ketvirtajame kėlinyje „Nevėžis-Optibet“ vėl susiėmė ir sugebėjo išsaugoti saugų pranašumą iki rungtynių pabaigos.

Po šios pergalės Kėdainių klubas „Betsafe-LKL“ pakilo į septintąją vietą, o „Gargždai“ (5-19) lieka priešpaskutiniai – 11-ti.

„Gargždai“: Isiah Osborne‘as 18 (0/6 trit.), Joshua Newkirkas 11 (11 rez. perd.), Julius Kazakauskas (8 atk. kam.), Giedrius Staniulis (7 atk. kam.)ir Šarūnas Beniušis (12 atk. kam.) – po 10, Marius Runkauskas 9.

„Nevėžis-Optibet“: Bradley Davisonas 18 (4/6 trit.), Timas Lambrechtas 17, Deshawnas Freemanas 14 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Marius Valinskas 12, Danielius Lavrinovičius 11 (6 atk. kam.), Aaronas Cookas 10 (6 atk. kam., 6 rez. perd.).