REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Vasario 21 d. 09:24

Kazlų Rūdoje turėtų atsirasti futbolo akademija

Kazlų Rūda

Kazlų Rūdos savivaldybės nuotr.

EtapliusŠaltinis: Etaplius.LT


292643

Kazlų Rūdos savivaldybei, besirūpinančiai futbolo stadiono statybomis, gali tekti atlikti ir daugiau darbų. Meras Mantas Varaška pranešė, kad Lietuvos futbolo federacija čia norėtų matyti ne tik stadioną su dirbtine danga, bet ir futbolo akademiją, kuri ugdytų jaunuosius talentus komandai.

Anot M. Varaškos, praėjusią savaitę įvyko susitikimas su Lietuvos futbolo federacijos prazidentu, kuriame aptarti šie svarbūs klausimai. Kol kas meras neišduoda, kurį stadiono projektą federacija palaiko labiau – senojo, esančio mieste, rekonstrukcijos ar visiškai naujo statybų priemiestyje. Tačiau jis federacijos poziciją išgirdo ir ji bus pridėta prie gyventojų apklausos teksto.

Anot M. Varaškos, kol neaišku, kuris stadiono variantas bus palaikytas labiau, viena aišku, kad jis turės dirbtinę dangą.

„Sutarta bendradarbiauti kuriant Kazlų Rūdos futbolo akademiją, kuri galėtų perimti Sporto centro futbolo sekciją ir ateityje gauti naudą iš savų futbolininkų ugdymo/treniruočių pradmenų. Kuriant futbolo akademiją sutarta siekti, jog Kazlų Rūdos savivaldybės komanda turėtų kitas reikiamas sąlygas 2025 m. startuoti LFF II lygoje. Savivaldybė tokiu atveju užtikrintų 25000-30000 Eur paramą ir kitas reikmes (transportas, treniruočių sąlygos, inventorius)“, – savo socialinio tinklo paskyroje pranešė Kazlų Rūdos meras.REDAKCIJA REKOMENDUOJA