REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2022 m. Vasario 23 d. 16:07

Kauno ledo rūmai duris atvers kovo 1-ąją

Kaunas

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt


205847

Naujieji Kauno ledo rūmai lankytojams duris atvers kovo 1-ąją, trečiadienį paskelbė miesto savivaldybė.

Pandemijos metu ši vieta laikinai veikė kaip vakcinacijos centras.

Bendrovė „Kauno arena“, kuri valdo ir Nemuno saloje įsikūrusią „Žalgirio“ areną, sausį laimėjo viešą nuomos konkursą ir veiklą vykdys mažiausiai iki 2023 metų birželio, kol koncesijos būdu bus paskirtas pastato valdytojas.

Kauno ledo rūmai – daugiafunkcis žiemos sporto kompleksas. Jame įrengta apie 800 vietų žiūrovams, dvi ledo aikštės, kurios galės būti pritaikytos įvairioms veikloms: akmenslydžio, ledo ritulio, dailiojo ar greitojo čiuožimo treniruotėms, rungtynėms, nacionaliniams ir tarptautiniams turnyrams.

„Naujieji ledo rūmai jau dabar turi ypatingą reikšmę Kaunui. Pastatėme juos labai laiku. Dar nebuvo oficialaus atidarymo, o šis pastatas jau pasitarnavo mūsų miesto žmonėms – nuo vaikų iki senjorų. Turime padėkoti čia tikrai stipriai dirbusiems medikams, kurie paskiepijo per 200 tūkst. kauniečių – panaudota beveik pusė milijono vakcinos dozių“, – pranešime cituojamas Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

„Dabar atėjo metas galąsti pačiūžas ir išnaudoti dvi ledo aikštes pagal tikrąją jų paskirtį. Tikiu, kad lankytojų čia bus daug ir visi jie patirs puikių įspūdžių“, – pridūrė jis.

Pirmą pavasario dieną kauniečiai ir miesto svečiai turės galimybę stebėti ir pirmuosius sporto renginius – čia vyks dailiojo ir sinchroninio čiuožimo pasirodymas, parodomosios ledo ritulio rungtynės tarp Kauno „Kaunas City“ ir Vilniaus „Hockey Punks“ komandų.

Nuo kovo 2 dienos Kauno ledo rūmai jau bus atviri ir visiems norintiems išmėginti ledą – vyks masiniai čiuožimai, startuos įvairūs būreliai ir rungtynės, o esant poreikiui – rengiamos parodos, koncertai.

Ledo mėgėjams taip pat bus suteikiama galimybė išsinuomoti visą aikštę.

BNSREDAKCIJA REKOMENDUOJA