REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2024 m. Vasario 20 d. 14:12

Kauno kalėjimo pareigūnų perimtame pakete – mobilioji įranga ir narkotikai

Kaunas

Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.

Etaplius.LTŠaltinis: BNS


292569

Technikos gatvėje esančiame Kauno kalėjimo padalinyje Saugumo valdymo skyriaus pareigūnai užkardė draudžiamų daiktų patekimą pas nuteistuosius.

Kaip antradienį pranešė Lietuvos kalėjimų tarnyba, nenustatytas asmuo vasario 17 dienos vakarą su elektriniu paspirtuku atvyko prie Kauno kalėjimo išorinės tvoros ir kelis kartus bandė permesti paketą su nuteistiesiems draudžiamais turėti daiktais.

Kadangi įstaigos tvora buvo per aukšta, to padaryti nepavyko, o asmuo pasišalino iš įvykio vietos. Pareigūnams nubėgus į įvykio vietą ir ją apžiūrėjus, prie išorinės kalėjimo sienos rastas paketas su virve.

Išardžius radinį, jame aptiktas mobilaus ryšio telefonas, SIM kortelė, micro SD kortelė, įkrovimo laidas bei į permatomą polietileninį paketą įpakuota tamsios spalvos augalinė, galimai narkotinė ar psichotropinė medžiaga, skleidžianti aitrų kvapą.

Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti.REDAKCIJA REKOMENDUOJA