REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2024 m. Vasario 26 d. 06:42

Kauno apylinkės eismas ketina atversti išpuolio Laisvės alėjoje bylą

Kaunas

BNS fotobanko nuotr.

Dominykas BiržietisŠaltinis: BNS


293100

Kauno apylinkės teismas pirmadienį planuoja iš esmės pradėti nagrinėti muštynių Laisvės alėjoje bylą, kurioje kaltinimai pateikti šešiems asmenims.

Jie kaltinami viešosios tvarkos pažeidimu ir nesunkiu sveikatos sutrikdymu iš chuliganiškų paskatų.

Pirmas posėdis dėl išpuolio Laisvės alėjoje įvyko sausio 10 dieną, bet neatvykus vieno iš kaltinamųjų gynėjui, nuspręsta, kad nėra galimybių pradėti bylos nagrinėjimo.

„Jeigu pirmadienį susirinks visi proceso dalyviai ir nebus pateikta prašymų, teismas pradės nagrinėti bylą“, – BNS nurodė Kauno apylinkės teismo atstovė Tautvilė Merkevičiūtė.

2023 metų rugpjūtį, dienos metu, Kauno policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad vienoje restorano lauko erdvėje Laisvės alėjoje kaukėtų vyrų grupė užpuolė prie staliuko sėdėjusius keturis vyrus ir moterį.

Kaukėti asmenys kumščiais, metaliniais strypais, kastetais, peiliais ir kitais daiktais smurtavo prieš minėtus kavinės lankytojus.

Tyrimo duomenimis, bendrininkų grupėje veikė devyni vyrai, po išpuolio šeši iš jų buvo suimti. Dėl likusių trijų asmenų nusikalstamų veikų ikiteisminiai tyrimai buvo atskirti.

Policija šį įvykį siejo su nusikalstamų grupuočių santykių aiškinimusi, pašaliniai žmonės nenukentėjo.REDAKCIJA REKOMENDUOJA