REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2021 m. Rugpjūčio 28 d. 08:31

Kaune vyks aviacijos šventė

Kaunas

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt


186090

Šeštadienį Kaune, S. Dariaus ir S. Girėno aeordrome, vyks aviacijos šventė.

Jos metu vyks aviatorių šou bei koncertas.

„Aviacinio sporto varžybos S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome vykdavo dar tarpukariu. Per paskutinius kelerius metus ši istorinė miesto erdvė gerokai atsinaujino. Tęsiant gražias aviacijos šventės tradicijas, kviečiu visus palydėti vasarą su trenksmu, pakėlus akis į dangų ir grožintis išskirtiniais aviatorių pasirodymais“, – savivaldybės pranešime sako Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Aviacijos šventė Kaune vyks drauge su „Bike Show“ ir baikerių paradu. Motociklininkų kolona, planuojama, apjuos miestą pagrindinėmis gatvėmis ir pakilimo taku įriedės į aerodromą.

Žiūrovai Aleksote išvys akrobatinės grupės ANBO pasirodymus, taip pat publiką pasveikins legendinis Lietuvos oro akrobatas Jurgis Kairys, pakilsiantis naktiniam skrydžiui su pirotechnika.

Vyks ekstremalaus vairavimo lenktynėse, kuriose varžysis lėktuvas ir superautomobiliai.

Aviacijos šventės metu vyks ir pažintinė bei edukacinė programa: aerodrome visą dieną veiks aviacijos muziejus su ekspozicija po atviru dangumi.

Į šventę atvyksiančių šeimų taip pat lauks mugė ir batutų bei kitokių pramogų zona, į kurią bus galima patekti be ribojimų.

Norintys stebėti koncertus tai galės daryti tik su galimybių pasu.

BNSREDAKCIJA REKOMENDUOJA