REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Lapkričio 16 d. 09:47

Kaune užsiliepsnojus namui, vyras apdegė ranką ir koją

Kaunas

BNS Fotobanko nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: ELTA


283616

Kaune penktadienio naktį name kilusio gaisro metu vyras nudegė ranką ir koją, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD).

PAGD duomenimis, 0.59 val. gautas pranešimas, kad Kiškių gatvėje, dega automobilis. Ugniagesiams atvykus į įvykio vietą, pastato stogas degė atvira liepsna.

Gaisras kilo prie namo esančioje automobilių stoginėje, kurioje buvo laikomi du vasarinių automobilio padangų komplektai. Anot PAGD, gaisras nuo padangų namo siena išplito ant stogo, degė stogo apšiltinimo medžiaga.

Gaisro metu apdegė prie namo priblokuota medinė automobilių stoginė, termiškai paveikta jos viduje buvusi aplinkos priežiūros technika, apdegė namo siena ir jos šiltinimo medžiaga. Nuardyta dalis stogo dangos ir jos šiltinimo medžiagos, vandeniu sulietas namo vidus ir jame esantys namų apyvokos daiktai.

Kaip skelbė PAGD, namo savininkas apdegė dilbio ir dešinės kojos srityse (pagalba suteikta vietoje, į gydymo įstaigą nevyko). Pastate buvo ir suveikė priešgaisrinė signalizacija.REDAKCIJA REKOMENDUOJA