REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2023 m. Lapkričio 10 d. 14:02

Kaune degė KTU bendrabučio kambarys

Kaunas

Etaplius.ltŠaltinis: ELTA


283177

Kaune penktadienio naktį degė Kauno technologijos universiteto (KTU) bendrabučio kambarys, per gaisrą niekas nenukentėjo.

Kaip pranešė Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, 2.39 val. buvo gautas pranešimas, kad Gričiupio gatvėje, 5 aukštų bendrabučio 4 aukšto kambaryje kažkas dega.

Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad ugnis jau buvo gesinta trimis miltelių gesintuvais ir vietiniu švirkštu iš stacionaraus vandentiekio. Patalpose buvo dūmų, gaisras užgesintas panaudojus 100 litrų vandens.

4 aukšte esančiame kambaryje degė lova, šiukšlės ir namų apyvokos daiktai.

Sudegė lovos čiužinys, apdegė rėmas, išdužo kambario lango stiklai, termiškai paveikti šviestuvai, elektros lizdai ir kt., aprūko kambario sienos.

Išvėdintos visos patalpos, kambaryje atjungta elektra.

Studentų evakuoti neprireikė, iš gretimų kambarių žmonės evakavosi iki atvykstant ugniagesiams.

„Niekas iš studentų nenukentėjo, nes, pirminiais duomenimis, kambaryje žmonių nebuvo. Gaisrą, iki atvykstant ugniagesiams, gesino apsaugos darbuotojas su kitais bendrabučio gyventojais. Šiuo metu ugniagesių tyrėjai atlieka tyrimą – bando nustatyti gaisro priežastį“, – BNS pranešė KTU atstovas žiniasklaidai Mantas Lapinskas.

Bendrabutyje buvo įrengti dūmų detektoriai, bet jie nesuveikė.

Universitetas žada, kad kambario gyventoju, užsienio studentu, bus pasirūpinta – jis bus perkeltas į kitą kambarį, taip pat jam bus suteikta visa kita reikalinga pagalba.

KTU turtas yra apdraustas.

Šiemet per gaisrus Lietuvoje žuvo 72 žmonės, dar 153 apdegė ar apsinuodijo dūmais, užgesinta daugiau nei 8,2 tūkst. gaisrų.REDAKCIJA REKOMENDUOJA