REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kas naujo2023 m. Gegužės 23 d. 09:49

Kas yra repelentai nuo uodų?

Lietuva

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


267998

Jei jau domitės šia tema, tikėtina uodai jums įkyrėjo iki gyvo kaulo. Ir nieko čia keisto, nes būtent šie maži kraujasiurbiai yra vienas iš didžiausių šiltojo sezono nusivylimų. Thermashop.lt apsaugos nuo uodų ekspertai teigia, kad repelentai nuo uodų yra cheminės kilmės medžiagos atbaidančios šiuos įkyrius vabzdžius. Ir jei žodžių junginys cheminės kilmės medžiagos jums atrodo grėsmingai, leiskite paneigti šį faktą tuojau pat. Repelentai nėra kenksmingi žmogui, jie kenksmingi tik vabzdžiams, tad būtent šie skraiduoliai ir lekia kuo tolyn nuo šio nemalonaus kvapo.

Purškiami repelentai nuo uodų

Šios priemonės puikiai pažįstamos ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Tad apsipurškimo ritualas artėjant vakarui kieme, sode ar miške, daugeliui itin artimas. Vos keletas pukštelėjimų ant riešų, rankų, čiurnų, kaklo ir sprando padeda apsisaugoti nuo uodų ilgam. Bet ar tikrai? Jei netyčia pasipurškėte per mažai ar sušlapinote kūno vietą, kurią neseniai purškėte repelentu, apsauga tikėtina neveiks. Tad turėkite omenyje, kad purškiami repelentai nuo uodų:

  • Gali palikti sunkiai išplaunamas dėmes ant drabužių.
  • Laikui bėgant praranda veiksmingumą.
  • Ne visi yra tinkami mažiems vaikams.

Netradiciniai repelentai nuo uodų

Į šią kategoriją patenka daugelis rečiau buityje naudojamų apsaugos nuo uodų priemonių. Kaip pavyzdžiui apsauginės žvakės ar net repelentinio tipo apyrankės. Sutikite, jog apsauginės žvakės praeityje buvo kur kas populiaresnis produktas nei yra šiandien. Ir nieko čia keisto. Apsauginės žvakės dažniausiai:

  • Veikia itin mažame, vos keletos kvadratinių metrų plote.
  • Skleidžia nemalonų kvapą.

O kalbant apie kitus netradicinius repelentus nuo uodų, vertėtų aptarti apyrankes nuo uodų. Tai nedidelės, lengvai užsegamos juostelės, kurios, kaip teigiama padeda apsisaugoti nuo kenkėjų. Jas galima segėti ne tik ant riešų bet ir ties čiurnomis. O prieš einant maudytis – jas reikėtų nusiimti. Visgi kiek efektyviai saugo tokio tipo priemonės – nėra aišku.

Efektyvūs repelentai nuo uodų

Šioje kategorijoje reikėtų aptarti repelentus, kurie galbūt į jūsų akiratį dar nespėjo patekti. Tad vienas efektyviausių pasirinkimų čia – Thermacell apsaugos nuo uodų įrenginiai. Repelento plokštelių arba papildymų pagalba veikiantys įrenginiai apsaugą nuo uodų skleidžia mažiausiai 14 kvadratinių metrų plote.

Todėl patenkant į įrenginio veikimo zoną galėsite pamiršti įkyraus kvapo purškiklius, žvakes ar apyrankės. Thermacell įrenginiai veikdami neskleidžia jokio kvapo, triukšmo ar poveikio žmogui. Tad jų sukuriamas apsauginis laukas yra absoliučiai saugus net ir kūdikiams.

Jungtinėse Amerikos Valstijose atsiradusi technologija, apsaugą nuo uodų daugeliui padėjo suvokti iš naujo. O šiandien šie įrenginiai sparčiai skinasi kelią ir Lietuvoje.

  • Apsaugo 14 kvadratinių metrų apsaugos plotą.
  • Neskleidžia jokio nemalonaus kvapo ar garso.
  • Yra tvirti, stilingi ir lengvai transportuojami

Daugiau informacijos apie Thermacell įrenginius rasite: www.thermashop.lt puslapyje. O jei nuspręsite įsigyti įrenginį sau, Thermashop.lt apsaugos nuo uodų ekspertai jums mielai padės atsakydami į visus kylančius klausimus.

ReklamaREDAKCIJA REKOMENDUOJA