REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2019 m. Gegužės 19 d. 10:31

Kartais neįmanoma galima paversti įmanoma

Šiauliai

Reporteris IngaŠaltinis: Etaplius.lt


84414

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius susitiko su UAB Joniškio autobusų parko direktoriumi Algirdu Lataičiu ir aptarė pavėžėjimo galimybę iki Pasvalyje esančio baseino.

Susitikimo metu diskutuota ir nuspręsta, kad pradžioje reikėtų atkreipti dėmesį ir orientuotis į tuos rajono gyventojus, kuriems yra sunkiausia ir sudėtingiausia nuvykti į baseiną.

Sutarta pabandyti... ir gegužės -birželio mėnesiais vykdyti socialinę akciją – vieną kartą per savaitę pavėžėti senjorus bei neįgalius asmenis į Pasvalio baseiną ir atgal už mažiausią kainą.

Dar šią savaitę Joniškio rajono savivaldybės meras V. Gailius su administracijos komanda lankydamiesi Pasvalio rajono savivaldybėje domėjosi šiame mieste įgyvendintu projektu, kurio metu rekonstruotas daugiafunkcinis kompleksas – sporto mokykla su 1000 žiūrovų talpinančia sale, bėgimo takais, šuoliaduobe, atskira bokso sale ir baseinu. Joniškio rajono merą domino esminiai klausimai, kaip baseinas veikia, kiek rajono biudžetui tai kainuoja ir kol aktyviai ieškoma finansinių galimybių ir būdų, pasiūlyti rajono gyventojams mažytę alternatyvą.

Joniškio rajono savivaldybė ir UAB Joniškio autobusų parkas pradeda vykdyti socialinę akciją. Gegužės ir birželio mėnesiais kviečia senjorus bei neįgaliuosius vykti į Pasvalio baseiną.

KELIONĖS KAINA 3 EURAI

Laikas baseine 2 val. Už baseino ir pirčių paslaugą senjorai apsimoka patys, nuvykę į baseiną

(kaina 3 eurai).

Išvykimas: kiekvieną antradienį – 17.00 val.

(autobusų stotis ir miesto centras, stotelė prie fontano)

Vykstantys registruojasi iki kiekvieno pirmadienio 12.00 val.

Vykstant su savimi turėti senatvės pensininko ar neįgalumo pažymėjimą.

Informacija ir registracija tel. 8 426 54901REDAKCIJA REKOMENDUOJA