REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2021 m. Lapkričio 23 d. 09:11

Kariuomenės dienos proga – ministro A. Anušausko palinkėjimas: jauskime pareigą ir atsakomybę už savo valstybę

Vilnius

ELTA nuotr.

Reporteris EditaŠaltinis: Etaplius.lt


195141

Lapkričio 23-ioji – Lietuvos kariuomenės diena, žyminti kariuomenės atkūrimo šalyje 103-iąsias metines. Šią dieną įvairiuose šalies miestuose vyksta šventiniai Lietuvos kariuomenės renginiai, o krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas šia proga sveikina ne tik karius, bet ir visus Lietuvos piliečius. Pasak ministro, tai yra visos visuomenės šventė.

„Šiandien dėkojame tiems, kurie yra pasiryžę paaukoti šiandieną dėl visų mūsų rytojaus. Turime kasdien nepamiršti, didžiuotis ir atiduoti pagarbą kariams, Lietuvos sūnums ir dukroms, kurie prisiekė saugoti ir ginti mus bei mūsų valstybę nuo įvairiausių grėsmių.

Mūsų kariai vieningai teikė pagalbą sveikatos apsaugos sistemai, valdant COVID-19 plitimo grėsmę. Šiandien jie stovi hibridinio karo priešakinėse linijose, saugodami ne tik Lietuvą, bet visą Europos Sąjungą nuo bandymų ardyti ir silpninti dešimtmečius kurtą vienybę.

Visos krašto apsaugos sistemos vardu sveikinu su visų mūsų, visuomenės, švente. Juk be kariuomenės nebūtų valstybės“, – sako ministras A. Anušauskas.

Ministras pabrėžia, kad šiuo metu turime stiprią, aprūpintą ir profesionalią Lietuvos kariuomenę, modernią ginkluotę ir didžiausią Lietuvos istorijoje sąjungininkų paramą. Vis dėlto A. Anušauskas įsitikinęs, kad tobulėti dar tikrai yra kur.

„Tikiu, kad galime dar daugiau ir geriau. Dėdami pastangas stiprinant tarptautinius įsipareigojimus, efektyvinant vidinius sistemos procesus taip, kad šie maksimaliai atlieptų kariuomenės poreikius ir per pilietinį ugdymą didinant visuomenės atsparumą šiuolaikinėms grėsmėms.

Vertinkime karių ir krašto apsaugos sistemos darbuotojų darbą, o kartu ir patys jauskime pareigą bei atsakomybę už savo valstybę“, – Lietuvos kariuomenės dienos proga linki ministras A. Anušauskas.

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA