PRAMOGOS
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2021 m. Birželio 11 d. 15:31

Kariuomenė pasirengusi teikti paramą statant palapinių miestelį migrantams

Lietuva

@ VSAT nuotr.

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt


178370

Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas teigia, kad Lietuvos kariuomenė yra pasirengusi žmogiškaisiais ir materialiaisiais ištekliais teikti paramą Užsieniečių registracijos centro teritorijoje įrengiant palapinių miestelį.

„Lietuvos kariuomenė yra pasirengusi teikti paramą įrengti Užsieniečių registracijos centro teritorijoje Pabradėje dviejų zonų palapinių miestelį, talpinantį iki 350 žmonių, su elektros generatoriais ir sanitarine įranga“, – savo feisbuko paskyroje teigia A. Anušauskas.

„Sprendimą skirti žmogiškuosius ir materialinius išteklius palapinių miesteliui įrengti ir jo funkcionavimui užtikrinti KAS vadovybė priėmė reaguodama į gautą Vidaus reikalų ministrės oficialų prašymą“, – taip pat rašo jis.

ELTA primena, kad užsieniečių registracijos centro (URC) Pabradėje vadovas Aleksandras Kislovas ketvirtadienį teigė, jog centras yra jau beveik pilnas, jame šiuo metu apsistoję 164 atvykėliai. Centro vadovo teigimu, centras galėtų priimti dar maždaug 20 pavienių užsieniečių vyrų.

Centro vadovo teigimu, šiuo metu yra svarstomi sprendimai dėl palapinių miestelių įrengimo. A. Kislovas teigia, kad įrengus palapinių miestelį bus galimybės papildomai apgyvendinti dar apie 350 migrantų.

ELTA