REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2019 m. Rugsėjo 12 d. 18:00

Kantrybę jaunystėje Prezidentė Dalia Grybauskaitė ugdė skaičiuodama grikius

Vilnius

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt


98671

Lietuva turi naują Prezidentą ir po ilgos pertraukos pirmąją šalies ponią. Po 10 metų Dalios Grybauskaitės šeimininkavimo į Prezidentūrą įžengė ekonomistas Gitanas Nausėda. Šio ketvirtadienio vakaro LNK laidoje „Valanda su Rūta“ 20 val. – netikėti pasakojimai apie Lietuvos vadovus bei tai, kas vyksta už kadro. Kokie mūsų prezidentai, kai jų niekas nemato?

„Su manimi bus sunku, bet įdomu“, – taip sakė Dalia Grybauskaitė savo komandai, kai buvo išrinkta pirmąja Lietuvos istorijoje Prezidente moterimi. Prezidentės patarėja viešų ryšių klausimais Daiva Ulbinaitė su D. Grybauskaite dirbo visas dvi kadencijas ir parašė knygą „Nustokim krūpčioti. Prezidentė Dalia Grybauskaitė“. D. Ulbinaitė pasakos, kad kantrybę Prezidentė ugdė jaunystėje skaičiuodama grikius ir puikiai sutarė su vaikais.

„Brazauskas sykį išgelbėjo mane paskolinęs vairuotoją ir automobilį tam, kad grįžčiau greitai namo ir pasiimčiau pamirštą blicą, be kurio tuomet padaryti nuotraukų buvo neįmanoma“, – laidoje sakys LRT fotoarchyvo specialistas fotografas Paulius Lileikis. Jis pasakos buvęs beveik visų prezidentų stebėtojas, jų darbo ir gyvenimo akimirkų įamžintojas. Fotografas prisimins, kaip Prezidentas Rolandas Paksas sykį skraidino lėktuvu taip, kad jį supykino.

Kam Prezidentei Daliai Grybauskaitei prireikė guminių botų, kurie skubiai buvo perkami Rietavo turguje, ir kokį veiksmą atlikus pavyko apginti padėjėją nuo pareigūno, norėjusio atimti fotoaparatą tuomet, kai lankė badaujančią Juliją Tymošenko, – pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ jau šį ketvirtadienio vakarą, 20.00 val., tik per LNK.REDAKCIJA REKOMENDUOJA