REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Rinkimai 20232023 m. Vasario 21 d. 15:34

Kandidatų į Pasvalio savivaldybės merus debatai: ar politikai pritaria homoseksualių asmenų partnerystei?

Pasvalys

Stop kadras.

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.lt


259746

Artėjant merų ir savivaldybių rinkimams, šalyje prasidėjo kandidatų debatai. Pasvalio savivaldybės debatai vyko miesto kultūros centre, kur politikai dalinosi savo miesto problemų sprendimais, vizijomis ir planais.

Debatuose dalyvavo: Viktoras Doda (Lietuvos socialdemokratų partija), Gintautas Gegužinskas (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai), Linas Kruopis (Lietuvos regionų partija), Egidijus Lungis (Darbo partija), Igoris Malinauskas (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga), Neringa Trinskienė (Demokratų sąjunga („Vardan Lietuvos“).

Renginys prasidėjo nuo kandidatų prisistatymo. Politikai turėjo papasakoti savo prioritetus bei koks bus pirmas darbas, kurio imsis, jei taps miesto vadovu.

Kandidatai į Pasvalio savivaldybės merus teigė, kad šiuo metu jiems svarbiausias yra gatvių apšvietimas, rajono keliai, mokyklų stadionai, parkai. Politikai stengsis pritaikyti miestą labiau neįgaliems asmenims, tęs toliau pradėtus darbus, nes miesto biudžetas jau yra nuspręstas.

Jauni žmonės, baigę mokslus didžiuosiuose miestuose, vangiai grįžta į savo gimtąjį Pasvalį. Žiūrovai klausė, kaip kandidatai siūlo spręsti jaunų žmonių mažėjimo regione problemą.

Debatų metų politikams teko atsakyti ir į kompromituojančius klausimus: ar pritaria homoseksualių žmonių partnerystei, marihuanos vartojimui laisvalaikio tikslais, ar moterys pačios gali spręsti dėl aborto.

Visą diskusiją galite žiūrėti vaizdo įraše:REDAKCIJA REKOMENDUOJA